SSSnaker ikon

SSSnaker APK

v1.0.9

SSSnaker Açıklama

SSSnaker, kontrol ettiğiniz yılan ile düşman oyuncuları öbür dünyaya göndermeye çalıştığınız başarılı bir Android oyun.


Tehlikeli zindanlarda devasa yılanların savaşı var. Siz de kendi yılan karakterinizle bu savaşa katılacak ve düşmanlarınızı yok etmeye çalışacaksınız. Klasik yılan oyununu oynayanlar bilir: Yılan karakteri düşmanı yedikçe büyür. Bu oyunda da aynı senaryo geçerli, ancak bu sefer yılanların yapısı biraz farklı. Çünkü bu oyunda yılanlar silahlarla savaşıyor. Uzadıkça güçlenen yılanınızla birlikte düşmanlara saldıracak ve onları yok etmeye çalışacaksınız.


SSSnaker grafik ve oyun kontrolü yapısında gayet başarılı bir deneyim sunuyor. Android yılan oyunları arasında kendine özgü yapısıyla dikkat çeken bu oyun tamamen ücretsiz. SSSnaker APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

SSSnaker ekran görüntüleri SSSnaker ekran görüntüleri SSSnaker ekran görüntüleri SSSnaker ekran görüntüleri SSSnaker ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.9

GeliştiriciHabby

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi22.04.2023 - 13:38

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme4

Dosya boyutu 458 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11387

GÜVENLİKİndireceğiniz SSSnaker APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.habby.sssnaker

APK imzası: 51e94b1cd1f3b114a7a207f87435fb1eafdeab8c

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

SSSnaker oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

SSSnaker nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. SSSnaker APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder