City of Crime: Gang Wars ikon

City of Crime: Gang Wars APK

v1.1.30

City of Crime: Gang Wars Açıklama

City of Crime: Gang Wars APK oyunu ile aksiyon dolu suç şehrinin altını üstüne getirin.


Zenginlikle dolu yeni bir hayata merhaba deyin. City of Crime: Gang Wars oyununa suç şehrinin yeni lideri olmak için katılacak ve aksiyon dolu görevleri tamamlamaya çalışacaksınız. Mafyaların hüküm sürdüğü şehirde kuralları çete liderleri belirliyor. Siz de kendi çetenizi yönetin ve en büyük lider olmak için mücadele edin. Birbirinden zorlu görevler, aksiyon dolu çatışmalar ve geniş şehir haritasında sınırsız imkan sizi bekliyor.


GTA Vice City benzeri oyun yapısına sahip olan City of Crime oyununda kanunları siz belirliyorsunuz. Her türlü yasa dışı organizasyonu çetenizle birlikte organize edecek ve hüküm süreceksiniz. Yapmanız gereken en önemli şey, iyi ve güçlü bir lider olmak. Bunu başarmak için de oyundaki görevleri eksiksiz yerine getirmeniz şart. Her çete için para kazanmak oldukça önemlidir. Çetenizin gelirini artırdığınızda şehirdeki gücünüzün arttığını fark edeceksiniz. Ne kadar güçlü olursanız diğer çetelere karşı o kadar çok üstün olursunuz.


Dünyanın her yerinden oyuncuların birbiriyle rekabet ettiği aksiyon dolu City of Crime: Gang Wars oyunu sınırsız yapıdaki oyun seçenekleri sayesinde mükemmel bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Gangster türü oyunları sevenler için vazgeçilmez olan bu oyunu oynamak için City of Crime: Gang Wars APK dosyasını ücretsiz olarak indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

City of Crime: Gang Wars ekran görüntüleri City of Crime: Gang Wars ekran görüntüleri City of Crime: Gang Wars ekran görüntüleri City of Crime: Gang Wars ekran görüntüleri City of Crime: Gang Wars ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.30

GeliştiriciFingerFun Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi02.05.2023 - 12:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme38

Dosya boyutu 730 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11400

GÜVENLİKİndireceğiniz City of Crime: Gang Wars APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.fingerfun.coc.gplay

APK imzası: 79c9ffeeb55c8346ce19e5786b506e2cc102aa91

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

City of Crime: Gang Wars oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

City of Crime: Gang Wars nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. City of Crime: Gang Wars APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.6

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder