Cyber Tank: Last Survivor ikon

Cyber Tank: Last Survivor APK

v0.7.3.2

Cyber Tank: Last Survivor Açıklama

Cyber Tank: Last Survivor APK oyunu ile insanlığı kurtarmak için sürükleyici savaşlara katılacaksınız.


Heyecan dolu oyun kurgusu ile dikkat çeken Cyber Tank Son Kurtulan oyunu tank savaşlarını konu alan bir oyun. Akıcı hikayeye sahip olan oyunda harap olan dünyada hayatta kalan insanları kurtarma görevi tankçılara düşüyor. Tankınızı kontrol ederek düşman unsurları yok edin, savaşın ve yeni yerleri keşfederek insanlığı kurtarmanın yollarını arayın.


Cyber Tank: Last Survivor oyunundaki temel göreviniz dünyayı kurtarmak. Büyük bir kahramanlık yaparak atılacağınız zorlu görevler buzul çağından başlayarak ilerliyor. Dünyada yaşam bitecek mi yoksa insanlığı kurtaracak mısınız? İnsanların kaderi sizin elinizde ve tankınızın gücünde. Etkileyici grafikleri sayesinde severek oynayacağınız bu ücretsiz oyun oldukça eğlenceli bir deneyim sunmayı başarıyor. Cyber Tank: Last Survivor APK dosyasını hemen indirin ve dünyayı kurtarmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Cyber Tank: Last Survivor ekran görüntüleri Cyber Tank: Last Survivor ekran görüntüleri Cyber Tank: Last Survivor ekran görüntüleri Cyber Tank: Last Survivor ekran görüntüleri Cyber Tank: Last Survivor ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.7.3.2

GeliştiriciAniBox

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi21.11.2023 - 20:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme12

Dosya boyutu 139 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11554

GÜVENLİKİndireceğiniz Cyber Tank: Last Survivor APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.AniBox.CyberTankLastSurvivor

APK imzası: 21a3eb21479220fd9756c15f7b611c72af12f9e3

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder