Bowmasters ikon

Bowmasters APK

v2.15.20

Bowmasters Açıklama

Bowmasters eğlenceli yapısıyla dikkat çeken bir atıcılık oyunu.


Playgendary ekibinin geliştirdiği Bowmasters'da kontrol edeceğiniz karakter ile birlikte karşınıza gelen hedefleri vurarak görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Toplam 41 farklı karakter ve 41 farklı silah var, başlangıçta kilitli olsalar da kazandığınız puanlarla kilitleri kaldırıp kullanabilirsiniz. Bowmasters'ı eğlenceli yapan en önemli özelliği kontrol edeceğiniz karakterlerin deli olması. Evet, bu adamlar deli ve hedefi tutturmak için sizin yardımınıza ihtiyaçları var.


Oyunda kullanılan çizgi film tarzı grafikler ve başarılı kontrol yapısı zevkli bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Ücretsiz olan Bowmasters APK dosyasını indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Bowmasters ekran görüntüleri Bowmasters ekran görüntüleri Bowmasters ekran görüntüleri Bowmasters ekran görüntüleri Bowmasters ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.15.20

GeliştiriciPlaygendary

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi28.08.2022 - 11:23

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme2347

Dosya boyutu 140 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11111

GÜVENLİKİndireceğiniz Bowmasters APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.playgendary.bowmasters

APK imzası: 7d06211cca1ec7a5d9898998035e2bd3072ceddf

Bowmasters eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Bowmasters versiyonları:
  • 1. Bowmasters

Bowmasters nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bowmasters APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.4

5 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder