Mortal Kombat ikon

Mortal Kombat APK

v3.1.0

Efsaneler efsanesi Mortal Kombat, Android versiyonu ile sizleri aksiyon macerasının içine çekiyor. Kendi dövüş ekibinizi oluşturun, onların tüm gelişimlerini tamamlayın ve dünyanın en büyük dövüş turnuvasında ekibinizle birlikte güç gösterisi yapın!


Kendi ekibinizi oluşturarak ilerleyebileceğiniz oyunda savaşçılarınızın özel saldırı ve savunma yeteneklerini kazandırarak bu acımasız dövüş turnuvasında onlarla birlikte ilerlemelisiniz. Scorpion, Johnny Cage, Sub-Zero, Sonya, Kitana, Ermac ve diğer tüm Mortal Kombat karakterlerinin yer aldığı oyunda isterseniz online (çevrimiçi) olarak oyunu oynayan diğer oyuncularla da dövüş maçına çıkabilirsiniz. Mortal Kombat APK dosyasını ücretsiz indirin ve efsane dövüş oyununu oynayın.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Mortal Kombat oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Mortal Kombat nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Mortal Kombat APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Mortal Kombat ekran görüntüleri Mortal Kombat ekran görüntüleri Mortal Kombat ekran görüntüleri Mortal Kombat ekran görüntüleri Mortal Kombat ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Mortal Kombat APK son sürüm ile;

İki yeni savaş alanı eklenmiş,

Bazı karakterlerin yetenekleri güncellenmiş,

Genel performans geliştirmeleri yapılmış.

Yorumlar

Mortal Kombat için toplam 30 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Mortal Kombat X v1.17.0 için
Oyun inmiyo
Ziyaretçi3 yıl önce Mortal Kombat X v1.17.0 için
Kendilerine üye arayanlar derneğinin başkanları bunlar
Ziyaretçi4 yıl önce Mortal Kombat X için
Oyunu indiremiyom ben
Ziyaretçi4 yıl önce MORTAL KOMBAT X v1.6.0 için
şunun hatasını özün lütfen paket bozuk ve eski diyor çaresini bulun lütfen
Ziyaretçi4 yıl önce MORTAL KOMBAT X v1.6.0 için
Oyunun ekranı beyaz çıkıyor bende