Gangster Crime, Mafia City ikon

Gangster Crime, Mafia City APK

v1.16

Gangster Crime, Mafia City Açıklama

Gangster Crime, Mafia City APK oyunu ile gangster çetelerinin arasına katılın.


Suç patronu olarak oynayacağınız Gangster Crime, Mafia City aksiyon dolu kurgusu ile öne çıkan bir yapım. Grand Theft Auto serisine benzer bir oyun olan Gangster Crime'da mafyayla dolu bir şehri kontrol edecek, çetelerin eylemlerine katılarak görevleri tamamlamaya çalışacaksınız. Oyun kurgusuna göre küçük bir gangster çetesine katılarak başlayacağınız hikayede patronluğa kadar yükseleceğiniz sürükleyici bir kurgu sizi karşılıyor.


Çete görevleri arasında suç işlemek elbette çok yaygın. Çeteden alacağınız görevleri tamamlayarak adım adım yükseleceksiniz. Sonunda kendi çetenizi kurup yönetecek ve şehirdeki memurlardan işadamlarına kadar geniş bir çete ağı kuracaksınız. Oyunun hikayesi geniş açık şehir haritasında geçiyor. Şehrin her noktası keşfetmeye hazır bir bölge. Her bölgede kendi imzanızı bırakın ve diğer çetelere göz dağı verin.


Gangster Crime, Mafia City hem kaliteli grafikleri hem de GTA tarzı kurgusu ile severek oynayacağınız bir Android oyun durumunda. Gangster Crime, Mafia City APK dosyasını şimdi indirin ve çetelerin arasına katılarak görevlere başlayın. İyi eğlenceler.

Gangster Crime, Mafia City ekran görüntüleri Gangster Crime, Mafia City ekran görüntüleri Gangster Crime, Mafia City ekran görüntüleri Gangster Crime, Mafia City ekran görüntüleri Gangster Crime, Mafia City ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.16

GeliştiriciZego Global Publishing

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi02.11.2022 - 22:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme51

Dosya boyutu 214 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11186

GÜVENLİKİndireceğiniz Gangster Crime, Mafia City APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.jura.gangster.crime

APK imzası: b62baddbca2ef62a1da456d54cee6732c0f8a200

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder