EMERGENCY HQ ikon

EMERGENCY HQ APK

v1.4.3

EMERGENCY HQ oyunu ile zorlu itfaiye görevlerini tamamlayın.


İtfaiye, arama ve kurtarma ekiplerinin lideri olarak katılacağınız oyunda yangın, trafik kazası ve benzeri durumlarda insanların hayatlarını kurtarmaya çalışıyorsunuz. Oyunun başlangıcında basit bir itfaiye ekibiyle göreve başlıyorsunuz, ilerleyen bölümlerde ise kendi itfaiye üssünüzü kuracak kadar gelişiyor ve tam bir arama kurtarma ekibinin lideri haline geliyorsunuz. EMERGENCY HQ'da yapmanız gereken birçok zorlu görev var, ihbar aldığınız andan itibaren itfaiye, kurtarma servisi, polis yetkilisi ve tüm teknik birimlerle birlikte olay yerine giderek müdahale etmeniz gerekiyor. Olay bazen trafik kazası, bazen bir uçak yangını olabiliyor. Yani oldukça geniş bir görev sistemi sizi bekliyor.


EMERGENCY HQ, hem grafik kalitesi hem de oynanış bakımından oldukça başarılı bir oyun. İtfaiye görevleri, arama kurtarma çalışmaları ve olay yeri araştırmaları gibi konular ilginizi çekiyorsa EMERGENCY HQ kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. EMERGENCY HQ APK dosyasını ücretsiz indirerek zorlu itfaiye görevlerini tamamlamaya hemen başlayabilirsiniz.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

EMERGENCY HQ oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

EMERGENCY HQ nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. EMERGENCY HQ APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
EMERGENCY HQ ekran görüntüleri EMERGENCY HQ ekran görüntüleri EMERGENCY HQ ekran görüntüleri EMERGENCY HQ ekran görüntüleri EMERGENCY HQ ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder