Counter Attack - Multiplayer FPS ikon

Counter Attack - Multiplayer FPS APK

v1.2.79

Counter Attack - Multiplayer FPS Açıklama

Counter Attack APK gerçek oyunculara karşı takımlar halinde Counter - Terörist savaşlarına çıkacağınız başarılı bir FPS oyunu.


Counter Strike oyununa çok benzeyen Counter Attack aslında kurgu olarak da tamamen aynı diyebiliriz. Takımınızı ve haritayı seçip çıkacağınız takım maçlarında en çok puanı toplayarak kazanan kişi olmaya çalışıyorsunuz. Buna ek olarak oyun içerisinde 3 farklı mod ve 4 harita bulunuyor. Başarılı üç boyutlu grafiklerle modellenmiş savaş haritası oyunculara savaşın aksiyonunu çok iyi yansıtıyor.


Counter Attack'te oyunculara sunulan silah çeşitliliği biraz sınırlı geldi bize, ancak yeni güncellemelerle mutlaka silahların çeşitleri de artacaktır. Android için CS:GO olmadığından dolayı Counter Attack sizin için kesinlikle en iyi alternatif FPS oyunlarından birisi. Ücretsiz Counter Attack APK dosyasını indirerek nefes kesen takım savaşlarındaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Counter Attack APK son sürüm güncellemesinde oyun ödülleri artırılmış ve oyunda yaşanan çökme sorunu düzeltilmiş.

Counter Attack - Multiplayer FPS ekran görüntüleri Counter Attack - Multiplayer FPS ekran görüntüleri Counter Attack - Multiplayer FPS ekran görüntüleri Counter Attack - Multiplayer FPS ekran görüntüleri Counter Attack - Multiplayer FPS ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.79

GeliştiriciSeven Bulls

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi21.04.2018 - 12:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1324

Dosya boyutu 964 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8655

GÜVENLİKİndireceğiniz Counter Attack - Multiplayer FPS APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.SevenBulls.CounterAttackShooter

APK imzası: 74658eab9dae946aeb6537cb57e0b53b8c8a26d1

Counter Attack - Multiplayer FPS eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Counter Attack - Multiplayer FPS versiyonları:
  • 1. Counter Attack - Multiplayer FPS v1.1.92

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Counter Attack - Multiplayer FPS oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Counter Attack - Multiplayer FPS nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Counter Attack - Multiplayer FPS APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder