Counter Attack - Multiplayer FPS ikon

Counter Attack - Multiplayer FPS APK

v1.1.92

Counter Attack, gerçek oyunculara karşı takımlar halinde Counter - Terörist savaşlarına çıkacağınız başarılı bir FPS oyunu.

 

Counter Strike oyununa çok benzeyen Counter Attack aslında kurgu olarak da tamamen aynı diyebiliriz. Takımınızı ve haritayı seçip çıkacağınız takım maçlarında en çok puanı toplayarak kazanan kişi olmaya çalışıyorsunuz. Buna ek olarak oyun içerisinde 3 farklı mod ve 4 harita bulunuyor. Başarılı üç boyutlu grafiklerle modellenmiş savaş haritası oyunculara savaşın aksiyonunu çok iyi yansıtıyor.

 

Counter Attack'te oyunculara sunulan silah çeşitliliği biraz sınırlı geldi bize, ancak yeni güncellemelerle mutlaka silahların çeşitleri de artacaktır. Android için CS:GO olmadığından dolayı Counter Attack sizin için kesinlikle en iyi alternatif FPS oyunlarından birisi. Ücretsiz Counter Attack APK dosyasını indirerek nefes kesen takım savaşlarındaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Counter Attack - Multiplayer FPS nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Counter Attack - Multiplayer FPS APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Counter Attack - Multiplayer FPS ekran görüntüleri Counter Attack - Multiplayer FPS ekran görüntüleri Counter Attack - Multiplayer FPS ekran görüntüleri Counter Attack - Multiplayer FPS ekran görüntüleri Counter Attack - Multiplayer FPS ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder