Gladiator Heroes Clash: Dövüş ve strateji oyunu ikon

Gladiator Heroes Clash: Dövüş ve strateji oyunu APK

v3.4.0

Gladiator Heroes oyunuyla gerçek oyuncular Gladyatör arenasına çıkıyor.


Tarihi Roma İmparatorluğu dönemindeki Gladyatörleri konu alan oyunda karakterinizi seçerek gerçek oyunculara karşı epik dövüş savaşlarına çıkacak, antik dünyanın gizemini keşfedeceksiniz. Onlarca gladyatör karakteri olan oyunda başarı ve seviye ilerlemenize bağlı olarak tüm karakterleri toplayabiliyorsunuz. Ayrıca gladyatörlerin güç geliştirmeleri ile elinizdeki karakterleri daha güçlü hale getirerek savaş alanında yerleri oynatabilirsiniz.


Gladiator Heroes'in grafik yapısı tarihi dokuya uygun olarak geliştirildiği için gerçekçi bir savaş ortamı oyuncuları bekliyor. Arena tarzında geliştirilen savaş alanları, seyirciler ve acımasız dövüş teknikleri ile Gladiator Heroes oldukça başarılı bir aksiyon oyunu. Gladiator Heroes APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Gladiator Heroes Clash: Dövüş ve strateji oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Gladiator Heroes Clash: Dövüş ve strateji oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Gladiator Heroes Clash: Dövüş ve strateji oyunu ekran görüntüleri Gladiator Heroes Clash: Dövüş ve strateji oyunu ekran görüntüleri Gladiator Heroes Clash: Dövüş ve strateji oyunu ekran görüntüleri Gladiator Heroes Clash: Dövüş ve strateji oyunu ekran görüntüleri Gladiator Heroes Clash: Dövüş ve strateji oyunu ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Gladiator Heroes Clash: Dövüş ve strateji oyunu son sürüm güncellemesi ile oyuncular artık şehirlerinin isimlerini değiştirebilir. Ayrıca bu yeni güncellemede oyundaki hatalar giderilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder