Gladiator Heroes Clash: Dövüş ve strateji oyunu ikon

Gladiator Heroes Clash: Dövüş ve strateji oyunu APK

v3.4.0

Gladiator Heroes Clash: Dövüş ve strateji oyunu Açıklama

Gladiator Heroes oyunuyla gerçek oyuncular Gladyatör arenasına çıkıyor.


Tarihi Roma İmparatorluğu dönemindeki Gladyatörleri konu alan oyunda karakterinizi seçerek gerçek oyunculara karşı epik dövüş savaşlarına çıkacak, antik dünyanın gizemini keşfedeceksiniz. Onlarca gladyatör karakteri olan oyunda başarı ve seviye ilerlemenize bağlı olarak tüm karakterleri toplayabiliyorsunuz. Ayrıca gladyatörlerin güç geliştirmeleri ile elinizdeki karakterleri daha güçlü hale getirerek savaş alanında yerleri oynatabilirsiniz.


Gladiator Heroes'in grafik yapısı tarihi dokuya uygun olarak geliştirildiği için gerçekçi bir savaş ortamı oyuncuları bekliyor. Arena tarzında geliştirilen savaş alanları, seyirciler ve acımasız dövüş teknikleri ile Gladiator Heroes oldukça başarılı bir aksiyon oyunu. Gladiator Heroes APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Gladiator Heroes Clash: Dövüş ve strateji oyunu son sürüm güncellemesi ile oyuncular artık şehirlerinin isimlerini değiştirebilir. Ayrıca bu yeni güncellemede oyundaki hatalar giderilmiş.

Gladiator Heroes Clash: Dövüş ve strateji oyunu ekran görüntüleri Gladiator Heroes Clash: Dövüş ve strateji oyunu ekran görüntüleri Gladiator Heroes Clash: Dövüş ve strateji oyunu ekran görüntüleri Gladiator Heroes Clash: Dövüş ve strateji oyunu ekran görüntüleri Gladiator Heroes Clash: Dövüş ve strateji oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.4.0

GeliştiriciGenera Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi15.04.2018 - 14:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme374

Dosya boyutu 223 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8637

GÜVENLİKİndireceğiniz Gladiator Heroes Clash: Dövüş ve strateji oyunu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.generagames.gladiatorheroes

APK imzası: daa9c673bb197e8a6ae045a3bec7ae1d42c2ff35

Gladiator Heroes Clash: Dövüş ve strateji oyunu eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Gladiator Heroes Clash: Dövüş ve strateji oyunu versiyonları:
  • 1. Gladiator Heroes v2.3.5

Gladiator Heroes Clash: Dövüş ve strateji oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Gladiator Heroes Clash: Dövüş ve strateji oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder