Gladiator Heroes ikon

Gladiator Heroes

v2.3.5

Gladiator Heroes oyunuyla gerçek oyuncular Gladyatör arenasına çıkıyor.

 

Tarihi Roma İmparatorluğu dönemindeki Gladyatörleri konu alan oyunda karakterinizi seçerek gerçek oyunculara karşı epik dövüş savaşlarına çıkacak, antik dünyanın gizemini keşfedeceksiniz. Onlarca gladyatör karakteri olan oyunda başarı ve seviye ilerlemenize bağlı olarak tüm karakterleri toplayabiliyorsunuz. Ayrıca gladyatörlerin güç geliştirmeleri ile elinizdeki karakterleri daha güçlü hale getirerek savaş alanında yerleri oynatabilirsiniz.

 

Gladiator Heroes'in grafik yapısı tarihi dokuya uygun olarak geliştirildiği için gerçekçi bir savaş ortamı oyuncuları bekliyor. Arena tarzında geliştirilen savaş alanları, seyirciler ve acımasız dövüş teknikleri ile Gladiator Heroes oldukça başarılı bir aksiyon oyunu. Gladiator Heroes APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Gladiator Heroes nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Gladiator Heroes APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Gladiator Heroes ekran görüntüleri Gladiator Heroes ekran görüntüleri Gladiator Heroes ekran görüntüleri Gladiator Heroes ekran görüntüleri Gladiator Heroes ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.3.5

GeliştiriciGenera Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi15.04.2018 - 14:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme246

Dosya boyutu 177 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8637

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder