Hunting Clash: Avlama Oyunu ikon

Hunting Clash: Avlama Oyunu APK

v3.10.0

Hunting Clash: Avlama Oyunu Açıklama

Hunting Clash APK ile vahşi doğada avlanmaya çıkın.


Atıcılık tarzında geliştirilen Hunting Clash oyununda vahşi doğadaki hayvanları avlamaya çalışacak, avcılık konusundaki yeteneklerinizi sergileyeceksiniz. Geyik, sığır, boz ayı, kurt, tavşan ve ördek gibi birçok hayvan türünün yer aldığı bu oyunda onlarca avlanma alanı bulunuyor. Dünyanın çeşitli bölgelerindeki doğa harikalarını temsil eden bu bölgelerin hepsinde farklı hayvan türleri var. Hangi hayvan türünü avlamak istiyorsanız o bölgeye giderek görevleri tamamlayın.


Android oyun ekosisteminde nişan alma ve ateş etme kurgusuna dayanan bu oyunda sadece avlanma deneyimi bulunmuyor. Gerçek zamanlı ve gerçek oyunculara karşı atıcılık etkinliklerine katılarak dünya liderliği için rekabet etme şansınız var. Onlarca silah ve tüfek seçeneğinin olduğu oyunda kazanacağınız ödül puanlarını kullanarak silah envanterinizi genişletebilirsiniz. Böylece hem avlanırken hem de etkinliklerde rekabet ederken daha geniş tercih alanınız olacaktır.


Kaliteli grafikleri sayesinde atıcılık heyecanını çok başarılı bir şekilde yansıtmayı başaran Hunting Clash tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Hunting Clash APK dosyasını hemen indirin ve avlanmaya başlayın. İyi oyunlar.

Hunting Clash: Avlama Oyunu ekran görüntüleri Hunting Clash: Avlama Oyunu ekran görüntüleri Hunting Clash: Avlama Oyunu ekran görüntüleri Hunting Clash: Avlama Oyunu ekran görüntüleri Hunting Clash: Avlama Oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.10.0

GeliştiriciTen Square Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi27.05.2023 - 13:26

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme7

Dosya boyutu 219 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11433

GÜVENLİKİndireceğiniz Hunting Clash: Avlama Oyunu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tensquaregames.hunting.clash.wild.hunter.deer

APK imzası: 87a8ace0eee4e23c5f5455f68a7ef3e9ace5ef52

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder