Otherworld Legends ikon

Otherworld Legends APK

v1.5.6

Otherworld Legends APK, macera dolu bir hikayede savaşlara katılacağınız keyifli bir oyun.


Fantastik dünya tasarımlarına sahip olan Otherworld Legends oyunu, her dünya için farklı savaş kurgusu ile karşımıza geliyor. Yetenekli karakterlerden birisini seçerek başlayacağınız oyundaki göreviniz tüm bölümleri tamamlamak. Bazen canavarlara bazen de insan türüne karşı savaşacak; bölümleri geçmeye çalışacaksınız.


Oyunun en sevdiğimiz özelliği her bölüm ve dünyada farklı bir kurguyu oyuncularla buluşturması. Ayrıca, her bölümde karakterinizi geliştirme seçeneklerini kullanarak yeteneklerini hazırlayacaksınız. Otherworld Legends APK dosyasını ücretsiz indirerek bu fantastik aksiyon oyununa hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Otherworld Legends nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Otherworld Legends APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Otherworld Legends ekran görüntüleri Otherworld Legends ekran görüntüleri Otherworld Legends ekran görüntüleri Otherworld Legends ekran görüntüleri Otherworld Legends ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder