Otherworld Legends ikon

Otherworld Legends APK

v1.16.2

Otherworld Legends Açıklama

Otherworld Legends APK, macera dolu bir hikayede savaşlara katılacağınız keyifli bir oyun.


Fantastik dünya tasarımlarına sahip olan Otherworld Legends oyunu, her dünya için farklı savaş kurgusu ile karşımıza geliyor. Yetenekli karakterlerden birisini seçerek başlayacağınız oyundaki göreviniz tüm bölümleri tamamlamak. Bazen canavarlara bazen de insan türüne karşı savaşacak; bölümleri geçmeye çalışacaksınız.


Oyunun en sevdiğimiz özelliği her bölüm ve dünyada farklı bir kurguyu oyuncularla buluşturması. Ayrıca, her bölümde karakterinizi geliştirme seçeneklerini kullanarak yeteneklerini hazırlayacaksınız. Otherworld Legends APK dosyasını ücretsiz indirerek bu fantastik aksiyon oyununa hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Otherworld Legends APK son sürüm güncellemesi ile savaşçı karakterlerin görünümlerinde geliştirmeler yapılmış, yeni etkinlikler eklenmiş ve oyunda yaşanan genel hatalar düzeltilmiş.

Otherworld Legends ekran görüntüleri Otherworld Legends ekran görüntüleri Otherworld Legends ekran görüntüleri Otherworld Legends ekran görüntüleri Otherworld Legends ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.16.2

GeliştiriciChillyRoom

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi12 ay önce

Eklenme tarihi02.03.2021 - 11:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme19

Dosya boyutu 821 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10782

GÜVENLİKİndireceğiniz Otherworld Legends APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.chillyroom.zhmr.gp

APK imzası: 0ae8d1ea8ca963b2fefdf7cba7f74fd70ebb204a

Otherworld Legends eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Otherworld Legends versiyonları:
  • 1. Otherworld Legends v1.5.6

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Otherworld Legends oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Otherworld Legends nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Otherworld Legends APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder