MaskGun - Multiplayer FPS ikon

MaskGun - Multiplayer FPS

v2.208

MaskGun gerçek zamanlı oyunculara karşı FPS tarzında savaşacağınız başarılı bir takım oyunudur.

 

Counter-Terrorist tarzı takım sistemiyle oyuncuların karşısına çıkan MaskGun'da dört farklı oyun modu ve harita bulunuyor. Oyun modlarının hepsi takım halinde oynanıyor ancak, bazıları sadece Sniper atışı ve Bomba imha gibi özel görevler içeriyor. Geri kalanı tamamen aksiyon dolu takım savaşlarından oluşuyor.

 

MaskGun'ı diğer Android FPS oyunlarından ayıran önemli bir özelliği, savaşlarda göstereceğiniz başarıya göre ekipman seviyenizin yükselmesi. Bu sayede daha oyunun başında yüksek seviye silahlarla çatışmaya başlıyorsunuz. Takım eşleşmesinde de ekipman seviyesinin dikkate alındığını belirtelim, yani savaşacağınız takımlarla aynı seviye ekipmanlara sahip oluyorsunuz ve bu sayede eşit bir savaş yürütüyorsunuz.

 

Oyunda kullanılan grafik kalitesi oldukça yüksek ve akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Başarılı fizik motoru da karakterinizi kolayca yönlendirmenizi ve tam hakimiyet kurmanızı sağlıyor. FPS oyunlarını seviyorsanız, MaskGun oldukça başarılı bir alternatif. MaskGun APK dosyasını ücretsiz indirerek savaş arenasındaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

MaskGun - Multiplayer FPS ekran görüntüleri MaskGun - Multiplayer FPS ekran görüntüleri MaskGun - Multiplayer FPS ekran görüntüleri MaskGun - Multiplayer FPS ekran görüntüleri MaskGun - Multiplayer FPS ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Sohbet arayüzü yenilenmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.208

GeliştiriciJune Software Inc

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi25.06.2018 - 11:47

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme784

Dosya boyutu 99.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8880

Güvenlik seçicileri
MaskGun - Multiplayer FPS eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm MaskGun - Multiplayer FPS versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder