MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları ikon

MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları APK

v5.8.0

MAD ZOMBIES, dünyayı ele geçirmeye çalışan zombi sürülerine karşı savaşacağınız başarılı bir FPS ve aksiyon oyunudur. MAD ZOMBIES APK dosyasını ücretsiz indirin ve zombi savaşındaki yerinizi alın.

 

DEAD TARGET'in devamı sayılabilecek MAD ZOMBIES yeni bölüm ve yeni haritalarla birlikte çok daha geniş bir içeriğe sahip. Karakterinizi seçerek başladığınız oyunda başlangıçtan itibaren zombilere karşı amansız bir savaş yürütüyor ve güvenli bölgeler oluşturarak esir düşen insanları buralarda toplamaya çalışıyorsunuz. 

 

MAD ZOMBIES'i diğer zombi oyunlarına göre öne çıkaran özelliği zombilerin evrimleşebilmesi. Bu evrim sayesinde zombiler bir arada yaşamayı, saldırmayı ve yeni savaş tekniklerini öğrenebiliyorlar. Onlara karşı koymanın en iyi yolu ise hayatta kalmasını sağladığınız insanlarla birlikte ekip savaşı yürütmek. Keskin nişancı, bombacı ve farklı askeri yetenekleri bir arada kullanarak zombilerin dünyayı ele geçirmesini engellemek sizin elinizde.

 

Oyunun grafik kalitesi gayet başarılı. Bu konuda oyunu geliştiren VNG Games ekibinin tecrübesini görmek mümkün. Başarılı detaylarla geliştirilen savaş haritaları ve oyun aksiyonu akıcı bir oyun deneyimi sunarak zevkle oynamanızı sağlıyor. MAD ZOMBIES APK dosyasını indirerek zombilere karşı savaştaki yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi oyunlar.

MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları ekran görüntüleri MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları ekran görüntüleri MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları ekran görüntüleri MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları ekran görüntüleri MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları ekran görüntüleri

Yorumlar

MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 ay önce MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları v5.8.0 için
Cooook