MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları ikon

MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları APK

v5.27.0

MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları Açıklama

MAD ZOMBIES, dünyayı ele geçirmeye çalışan zombi sürülerine karşı savaşacağınız başarılı bir FPS ve aksiyon oyunudur. MAD ZOMBIES APK dosyasını ücretsiz indirin ve zombi savaşındaki yerinizi alın.


DEAD TARGET'in devamı sayılabilecek MAD ZOMBIES yeni bölüm ve yeni haritalarla birlikte çok daha geniş bir içeriğe sahip. Karakterinizi seçerek başladığınız oyunda başlangıçtan itibaren zombilere karşı amansız bir savaş yürütüyor ve güvenli bölgeler oluşturarak esir düşen insanları buralarda toplamaya çalışıyorsunuz.


MAD ZOMBIES'i diğer zombi oyunlarına göre öne çıkaran özelliği zombilerin evrimleşebilmesi. Bu evrim sayesinde zombiler bir arada yaşamayı, saldırmayı ve yeni savaş tekniklerini öğrenebiliyorlar. Onlara karşı koymanın en iyi yolu ise hayatta kalmasını sağladığınız insanlarla birlikte ekip savaşı yürütmek. Keskin nişancı, bombacı ve farklı askeri yetenekleri bir arada kullanarak zombilerin dünyayı ele geçirmesini engellemek sizin elinizde.


Oyunun grafik kalitesi gayet başarılı. Bu konuda oyunu geliştiren VNG Games ekibinin tecrübesini görmek mümkün. Başarılı detaylarla geliştirilen savaş haritaları ve oyun aksiyonu akıcı bir oyun deneyimi sunarak zevkle oynamanızı sağlıyor. MAD ZOMBIES APK dosyasını indirerek zombilere karşı savaştaki yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

MAD ZOMBIES APK son sürüm güncellemesinde oyundaki birçok hatalar düzeltilmiş.

MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları ekran görüntüleri MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları ekran görüntüleri MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları ekran görüntüleri MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları ekran görüntüleri MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.27.0

GeliştiriciVNG GAME STUDIOS

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi16.10.2018 - 13:46

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme366

Dosya boyutu 103 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9091

GÜVENLİKİndireceğiniz MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: fps.zombie.shooting.fun.to.dead

APK imzası: d61c955456565e5b695abc3c2a25eea9ac4cd44d

MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları versiyonları:
  • 1. MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları v5.8.0

MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.2

4 kullanıcı oyuna göre

MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce MAD ZOMBIES: Zombi Oyunları v5.8.0 için
Cooook