Legend of Ace ikon

Legend of Ace APK

v1.18.0

Legend of Ace kart tabanlı strateji savaşlarına katılacağınız fantastik bir MOBA oyunudur.

 

Android'in ilk MOBA oyunlarından birisi olan Legend of Ace (LOA), Trading Card Game (TCG) tarzını oldukça başarılı kullanan bir oyun. Her MOBA oyununda olduğu gibi bu oyunda da karakterlerimizin üstün savaş yetenekleri ve güçleri var. Bunlar üzerinden savaşlara katılarak kazanmaya çalışıyor, takımınızı ve savaşçılarınızı geliştiriyorsunuz.

 

Legend of Ace'da yapılan savaşlar genelde 5'e 5 takımlar halinde ve 10 dakika sürede yapılıyor. Süre size kısa gelebilir, ancak üstün yetenekleri başarıyla kullandığınızda rakibinizi alt etmeniz hiç şaşırtıcı değil. Bu yetenekleri kullanmak için oyunun TCG sistemini kullanmanız şart. Yüzlerce kart toplamak, yüzlerce yetenek ve çok farklı savaş karakterleri demek. Üstelik istediğiniz yetenek ve karakter kartını seçmekte özgürsünüz.

 

Oyundaki genel başarı ortalamanızı lider tablosundan kontrol etmenüz mümkün. Her takım 10 dakikalık savaşlarda göstereceği başarıya göre sıralanıyor ve en yüksek puanlı takım her zaman en güçlü oluyor. Fantastik savaşları ve MOBA tarzını seviyorsanız Legend of Ace sizin için gayet ideal bir oyun. Legend of Ace APK indirerek hemen savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Legend of Ace nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Legend of Ace APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Legend of Ace ekran görüntüleri Legend of Ace ekran görüntüleri Legend of Ace ekran görüntüleri Legend of Ace ekran görüntüleri Legend of Ace ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder