Dead Zed ikon

Dead Zed APK

v1.1.7

Dead Zed, nişancılık görevleri yaparak zombilere karşı savaşacağınız aksiyon dolu bir Android oyunu.


Yürüyen ölü zombiler yaşama geri dönüyor. Büyük bir salgın sonucu yayılan zombi virüsünü engellemek, oyundaki temel göreviniz. Sürüler halinde ilerleyen zombilere karşı silahlarınızı kuşanın, hepsini tek tek yok edin. Oyunda kullanabileceğiniz birçok silah modeli var. Tabanca, makineli tüfek, dürbünlüler, ok atar arbalet ve otomatik bomba atar gibi geniş silah envanterinde istediğinizi seçin ve yükseltin. Silahların etkisini yükselttikçe daha çok zombiye zarar vereceğinizi unutmayın. Bu sayede zombi savaşını daha etkili yürütebilirsiniz.


Dead Zed'de geniş bir harita ve bu harita üzerinde birçok virüslü bölge var. Bölümleri tamamladıkça yenilerin kilidi açılıyor ve farklı mekanlarda çatışmanın keyfini çıkartıyorsunuz. Hem yüksek kaliteli grafikleri hem de akıcı oyun kurgusuyla dikkat çeken Dead Zed ücretsiz olarak sunuluyor. Dead Zed APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Dead Zed nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dead Zed APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Dead Zed ekran görüntüleri Dead Zed ekran görüntüleri Dead Zed ekran görüntüleri Dead Zed ekran görüntüleri Dead Zed ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder