Dead Zed ikon

Dead Zed APK

v1.3.10

Dead Zed Açıklama

Dead Zed, nişancılık görevleri yaparak zombilere karşı savaşacağınız aksiyon dolu bir Android oyunu.


Yürüyen ölü zombiler yaşama geri dönüyor. Büyük bir salgın sonucu yayılan zombi virüsünü engellemek, oyundaki temel göreviniz. Sürüler halinde ilerleyen zombilere karşı silahlarınızı kuşanın, hepsini tek tek yok edin. Oyunda kullanabileceğiniz birçok silah modeli var. Tabanca, makineli tüfek, dürbünlüler, ok atar arbalet ve otomatik bomba atar gibi geniş silah envanterinde istediğinizi seçin ve yükseltin. Silahların etkisini yükselttikçe daha çok zombiye zarar vereceğinizi unutmayın. Bu sayede zombi savaşını daha etkili yürütebilirsiniz.


Dead Zed'de geniş bir harita ve bu harita üzerinde birçok virüslü bölge var. Bölümleri tamamladıkça yenilerin kilidi açılıyor ve farklı mekanlarda çatışmanın keyfini çıkartıyorsunuz. Hem yüksek kaliteli grafikleri hem de akıcı oyun kurgusuyla dikkat çeken Dead Zed ücretsiz olarak sunuluyor. Dead Zed APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Dead Zed APK son sürüm güncellemesinde oyunda yaşanan hatalar düzeltilmiş ve performans geliştirmeleri yapılmış.

Dead Zed ekran görüntüleri Dead Zed ekran görüntüleri Dead Zed ekran görüntüleri Dead Zed ekran görüntüleri Dead Zed ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.10

GeliştiriciNot Doppler

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi24.02.2020 - 11:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme58

Dosya boyutu 247 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10199

GÜVENLİKİndireceğiniz Dead Zed APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.notdoppler.deadzed

APK imzası: 468e60bafed89a635231005226c8ea4567b7c7b8

Dead Zed eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Dead Zed versiyonları:
  • 1. Dead Zed v1.1.7

Dead Zed nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dead Zed APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder