Bullet Force ikon

Bullet Force APK

v1.65.1

FPS türünün başarılı oyunlarından olan Bullet Force, çevrimiçi çok oyunculu aksiyon heyecanını oyunseverlere sunuyor.


Dünyanın her yerinden bağlanan oyuncularla terörist ve özel kuvvetler olarak iki grup halinde karşı karşıya geldiğiniz oyunda, hedefiniz düşman takımın oyuncularına karşı üstün gelmek. Counter Strike'daki gibi server kurularak oynanan oyunda, bir de merkez harita bulunuyor. Bu merkez harita sistem tarafından otomatik olarak belirleniyor ve isteyen herkes katılabiliyor. Buna ek olarak, oyuna üye olduğunuzda kendi server'inizi kurma hakkına sahip oluyorsunuz. Kuracağınız server bilgilerini arkadaşlarınızla paylaşarak doğrudan arkadaşlarınızla oynayabilir veya server'a katılmak isteyen diğer oyuncuları kabul edebilirsiniz. Bullet Force oyununu cazip kılan bir diğer özellikse botlara karşı oynamaya izin vermesi. İnternet bağlantınız olmadığında, veya tek başınıza oynamak istediğinizde oyuna bot ekleyebiliyorsunuz.


Onlarca haritanın yer aldığı oyunda sinema tarzı grafiklerle oldukça başarılı bir ambiyans oluşturulmuş. Bu heyecanlı ortamda gireceğiniz savaşlardan kazanacağınız parapuanları oyun karakterinizin dayanıklılığını geliştirmekte kullanabilir veya yüksek tahrip gücüne sahip silah ve teçhizatları satın alabilirsiniz. Oyunda karakter ve silah kontrolü joystik tarzında tasarlanmış ve istenildiğinde bu kontrol tuşları ayarlar menüsünden özelleştirilebiliyor.

Bullet Force nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bullet Force APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Bullet Force ekran görüntüleri Bullet Force ekran görüntüleri Bullet Force ekran görüntüleri Bullet Force ekran görüntüleri Bullet Force ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Arkadaşlık sistemi eklenmiş,

MP7 otomatik silahı ve Spas-12 eklenmiş,

Yeni skin seçenekleri eklenmiş,

Oyundaki hatalar düzeltilmiş ve performans geliştirmeleri yapılmış.

Artıları

Sinema tarzı üstün grafikler,

Başarılı çevrimiçi oyun yapısı,

Bot ekleme desteği,

Silah ve ekipman çeşitliliği.

Eksileri

Oyuna üye olmak zorunlu,

Network altyapısı bazen cevap vermiyor.

Yorumlar

Bullet Force için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Bullet Force v1.05 için
Hello I love