Banana Kong ikon

Banana Kong APK

v1.9.7.21

Banana Kong Açıklama

Sevimli goril Banana Kong muz çığından kaçmak için mücadele ediyor, bu hikayede ona yardımcı olmaya hazır mısınız?.


Koşu tabanlı geliştirilen oyunun hikayesi goril Kong'un muz çığından kaçmak istemesiyle başlıyor. Kong kaçarken onu kontrol edecek ve koşma, atlama ve sallanma gibi işlevleri yapmasını sağlayacaksınız. Ekrana yapacağınız tek parmak dokunuşu ve kaydırma ile oyunu kolayca kontrol edebiliyorsunuz. Banana Kong'un koşu parkuru üzerinde sevimli gorilin kötü arkadaşlarıyla karşılaştığınızda onu durdurmalarına izin vermeyin. Her an arkanızda olan çığ nedeniyle hiç durmadan ilerlemeniz gerekiyor. Ayrıca oyun sırasında bir gözünüz enerji ve güç çubuklarında olsun. Kong'un koşmaya devam edebilmesi bu çubukların dolu olmasına bağlı.


Banana Kong'u tek başınıza oynayabileceğiniz gibi, arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. Multiplayer modunda oyun en uzun mesafeyi koşan yarışmacının kazanması üzerine kurulmuş. Dinamik oyun motoru sayesinde koşu parkuru hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor. Seviye yükseldikçe anında yeni bir bölüm ve seviye karşınıza geliyor. Bu bölümlerin farklı dekorasyonlara sahip olması da oldukça iyi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor.


Android koşu oyunları arasında Banana Kong eğlenceli hikayesiyle öne çıkıyor. Oyuna ait ücretsiz APK dosyasını indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Banana Kong APK son sürüm ile oyun alt yapısı güncellenmiş.

Banana Kong ekran görüntüleri Banana Kong ekran görüntüleri Banana Kong ekran görüntüleri Banana Kong ekran görüntüleri Banana Kong ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.9.7.21

GeliştiriciFDG Entertainment GmbH & Co.KG

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi19.02.2018 - 10:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme9751

Dosya boyutu 70.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8269

GÜVENLİKİndireceğiniz Banana Kong APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.fdgentertainment.bananakong

APK imzası: 27ddba65e41c6f94eb4d744ced50a8cb6e15cd66

Banana Kong eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Banana Kong versiyonları:
  • 1. Banana Kong v1.9.6.6
  • 2. Banana Kong v1.6.10

Banana Kong nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Banana Kong APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.5

20 kullanıcı oyuna göre

Banana Kong için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce Banana Kong v1.6.10 için
Güzel Vallahi