Banana Kong ikon

Banana Kong

v1.9.6.6

Sevimli goril Banana Kong'a muz çığından kaçması için yardımcı olun.

 

Koşu tabanlı geliştirilen oyunun hikayesi goril Kong'un muz çığından kaçmak istemesiyle başlıyor. Kong kaçarken onu kontrol edecek ve koşma, atlama ve sallanma gibi işlevleri yapmasını sağlayacaksınız. Ekrana yapacağınız tek parmak dokunuşu ve kaydırma ile oyunu kolayca kontrol edebiliyorsunuz. Banana Kong'un koşu parkuru üzerinde sevimgili gorilin kötü arkadaşlarıyla karşılaştığınızda onu durdurmalarına izin vermeyin. Her an arkanızda olan çığ nedeniyle hiç durmadan ilerlemeniz gerekiyor. Ayrıca oyun sırasında bir gözünüz enerji ve güç çubuklarında olsun. Kong'un koşmaya devam edebilmesi bu çubukların dolu olmasına bağlı.

 

Banana Kong'u tek başınıza oynayabileceğiniz gibi, arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. Multiplayer modunda oyun en uzun mesafeyi koşan yarışmacının kazanması üzerine kurulmuş. Dinamik oyun motoru sayesinde koşu parkuru hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor. Seviye yükseldikçe anında yeni bir bölüm ve seviye karşınıza geliyor. Bu bölümlerin farklı dekorasyonlara sahip olması da oldukça iyi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

 

Android koşu oyunları arasında Banana Kong eğlenceli hikayesiyle öne çıkıyor. Oyuna ait ücretsiz APK dosyasını indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Banana Kong ekran görüntüleri Banana Kong ekran görüntüleri Banana Kong ekran görüntüleri Banana Kong ekran görüntüleri Banana Kong ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.9.6.6

GeliştiriciFDG Entertainment GmbH & Co.KG

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi19.02.2018 - 10:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme310

Dosya boyutu 67.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8269

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder