Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri ikon

Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri APK

v1.1.7

Simülasyon tabanlı Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri oyunuyla Vegas şehrinin süper kahramanı görevlere başlıyor.


FPS tabanlı geliştirilen Ninja Kurbağa oyununda süper kahraman karakterini kontrol ediyor, şehirdeki gangsterlerin suç işlemesini engellemek için onlarca görevi tamamlamaya çalışıyorsunuz. Açık şehir tarzında geliştirilmiş Vegas haritasına sahip olan oyun hem geniş içeriği hem de akıcı aksiyon sahneleriyle gayet başarılı bir oyun deneyimi sunuyor.


Bildiğiniz gibi Vegas şehri gangsterleri ile ünlüdür, onları durduracak olan bir süper kahraman var: Ninja Kurbağa. Özel güçlere sahip bu karakterle birlikte Vegas şehrinin altını üstüne getirecek, nerede suç işleniyorsa oraya gidip olaya müdahale edeceksiniz. Oyundaki polisler sizin dostunuz, suçluları yakalayarak onların işini kolaylaştırın.


Android aksiyon oyunları arasında yer alan Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri süper kahraman oyunlarını sevenler için gayet iyi bir oyun. Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri APK dosyasını hemen indirerek Vegas şehrinin gangsterlerine karşı mücadeleye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri ekran görüntüleri Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri ekran görüntüleri Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri ekran görüntüleri Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri ekran görüntüleri Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder