Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri ikon

Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri APK

v1.1.7

Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri Açıklama

Simülasyon tabanlı Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri oyunuyla Vegas şehrinin süper kahramanı görevlere başlıyor.


FPS tabanlı geliştirilen Ninja Kurbağa oyununda süper kahraman karakterini kontrol ediyor, şehirdeki gangsterlerin suç işlemesini engellemek için onlarca görevi tamamlamaya çalışıyorsunuz. Açık şehir tarzında geliştirilmiş Vegas haritasına sahip olan oyun hem geniş içeriği hem de akıcı aksiyon sahneleriyle gayet başarılı bir oyun deneyimi sunuyor.


Bildiğiniz gibi Vegas şehri gangsterleri ile ünlüdür, onları durduracak olan bir süper kahraman var: Ninja Kurbağa. Özel güçlere sahip bu karakterle birlikte Vegas şehrinin altını üstüne getirecek, nerede suç işleniyorsa oraya gidip olaya müdahale edeceksiniz. Oyundaki polisler sizin dostunuz, suçluları yakalayarak onların işini kolaylaştırın.


Android aksiyon oyunları arasında yer alan Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri süper kahraman oyunlarını sevenler için gayet iyi bir oyun. Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri APK dosyasını hemen indirerek Vegas şehrinin gangsterlerine karşı mücadeleye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri ekran görüntüleri Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri ekran görüntüleri Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri ekran görüntüleri Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri ekran görüntüleri Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.7

GeliştiriciAssassin Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi25.01.2020 - 13:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme480

Dosya boyutu 99.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10111

GÜVENLİKİndireceğiniz Ninja Kurbağa - Gizemli Vegas Gangsterleri APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.assassingames.ninjafrogrope

APK imzası: b7f5ec1109fee98e3ec458df30f6bac24607ecbc

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder