Los Angeles Crimes ikon

Los Angeles Crimes APK

v1.5.4

Açık dünya oyunu Los Angeles Crimes, azılı gangster görevleriyle şehrin altını üstüne getirdiğiniz aksiyon dolu bir oyun.


Geniş bir Los Angeles haritası içeren oyun GTA tarzına sahip ve her şeyi yapmakta serbestsiniz. Atıcılık görevleri, suç örgütleri, mafya babaları ve sizi suçlu yapacak her şey bu oyunda var. Şehrin her yeri açık olduğu için istediğiniz yeri keşfedebiliyorsunuz, ya da isterseniz arkadaşlarınızla birlikte oynamanın keyfini çıkarabiliyorsunuz.


Los Angeles Crimes, diğer Android açık dünya oyunlarına göre ortalama sayılabilecek bir oyun. Grafikleri ve kontrolleri oyuncular için yeterli kaliteye sahip. Los Angeles Crimes APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynayabilirsiniz.

Los Angeles Crimes nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Los Angeles Crimes APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Los Angeles Crimes ekran görüntüleri Los Angeles Crimes ekran görüntüleri Los Angeles Crimes ekran görüntüleri Los Angeles Crimes ekran görüntüleri Los Angeles Crimes ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Los Angeles Crimes son sürüm APK güncellemesi ile oyunda yapılan yenilikler;

Yeni araba modelleri,

Araç sürme modu,

Yeni editör öğeleri ve hata düzeltmeleri.

Yorumlar

Los Angeles Crimes için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Los Angeles Crimes v1.3.3 için
Abi efso vallaha
Ziyaretçi2 yıl önce Los Angeles Crimes v1.3.3 için
İndiriyorum bakalim guzelmi
Ziyaretçi2 yıl önce Los Angeles Crimes v1.3.3 için
EFSANE BİR ÖTESİİİİİ