Combat Soldier - FPS ikon

Combat Soldier - FPS

v0.0.41

Combat Soldier ile gerçek zamanlı FPS savaşları sizleri bekliyor.

 

Aksiyon dolu stratejik savaşların gerçekleştiği oyun, Counter Strike tarzı takım maçları şeklinde ilerleyen temel bir senaryoya sahip. Takımınızı seçip katılacağınız savaşlarda silah kullanma yeteneklerinizi gösterirken hem rakip hem de takım arkadaşı oyunculardan yüksek sayı toplamaya çalışıyorsunuz. 8'er kişiden oluşan takımlarda farklı stratejik askeri görevleri üstlenebileceğiniz gibi serbest de oynayabiliyorsunuz. Ayrıca karakterinizin yetenek geliştirmesi ile savaşlarda daha güçlü olmasını sağlamanız mümkün.

 

Kendine özgü oyun kurgusu Combat Soldier oyununu diğer FPS oyunları arasında öne çıkarıyor diyebiliriz. Yüksek kaliteli ve üç boyutlu grafik detayları savaş haritasını gerçekçi biçimde yansıtırken, onlarca farklı silah türü de oldukça geniş bir envanteri sizlere sunuyor. Counter Strike, Bullet Force ve Critical OPS gibi birçok güçlü rakibi olmasına rağmen Combat Soldier kesinlikle denenmesi gereken bir FPS oyunu. Combat Soldier APK dosyasını indirerek oyunu ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Combat Soldier - FPS nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Combat Soldier - FPS APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Combat Soldier - FPS ekran görüntüleri Combat Soldier - FPS ekran görüntüleri Combat Soldier - FPS ekran görüntüleri Combat Soldier - FPS ekran görüntüleri Combat Soldier - FPS ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.0.41

Geliştiricivaricombat

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi21.04.2018 - 12:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1845

Dosya boyutu 102 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8656

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi9 ay önce Combat Soldier - FPS v0.0.41 için
Bu hilelimi
Ziyaretçi1 yıl önce Combat Soldier - FPS v0.0.41 için
güzel oyun