Combat Soldier - FPS ikon

Combat Soldier - FPS APK

v0.0.41

Combat Soldier ile gerçek zamanlı FPS savaşları sizleri bekliyor.

 

Aksiyon dolu stratejik savaşların gerçekleştiği oyun, Counter Strike tarzı takım maçları şeklinde ilerleyen temel bir senaryoya sahip. Takımınızı seçip katılacağınız savaşlarda silah kullanma yeteneklerinizi gösterirken hem rakip hem de takım arkadaşı oyunculardan yüksek sayı toplamaya çalışıyorsunuz. 8'er kişiden oluşan takımlarda farklı stratejik askeri görevleri üstlenebileceğiniz gibi serbest de oynayabiliyorsunuz. Ayrıca karakterinizin yetenek geliştirmesi ile savaşlarda daha güçlü olmasını sağlamanız mümkün.

 

Kendine özgü oyun kurgusu Combat Soldier oyununu diğer FPS oyunları arasında öne çıkarıyor diyebiliriz. Yüksek kaliteli ve üç boyutlu grafik detayları savaş haritasını gerçekçi biçimde yansıtırken, onlarca farklı silah türü de oldukça geniş bir envanteri sizlere sunuyor. Counter Strike, Bullet Force ve Critical OPS gibi birçok güçlü rakibi olmasına rağmen Combat Soldier kesinlikle denenmesi gereken bir FPS oyunu. Combat Soldier APK dosyasını indirerek oyunu ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Combat Soldier - FPS nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Combat Soldier - FPS APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Combat Soldier - FPS ekran görüntüleri Combat Soldier - FPS ekran görüntüleri Combat Soldier - FPS ekran görüntüleri Combat Soldier - FPS ekran görüntüleri Combat Soldier - FPS ekran görüntüleri

Yorumlar

Combat Soldier - FPS için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Combat Soldier - FPS v0.0.41 için
Bu hilelimi
Ziyaretçi3 yıl önce Combat Soldier - FPS v0.0.41 için
güzel oyun