Zombie Hunter Sniper: Apocalypse Shooting Games ikon

Zombie Hunter Sniper: Apocalypse Shooting Games APK

v3.0.21

Zombie Hunter Sniper: Apocalypse Shooting Games oyunuyla zombi kıyametine karşı amansız bir savaşa başlıyorsunuz.


Birinci şahıs keskin nişancı oyunu olan Zombie Hunter, aksiyon dolu oyun kurgusu ile sürükleyici bir deneyim sunuyor. Silahınızı alın, zombilere karşı savaşın. Oyunun mantığı bu. Ama zombileri durdurarak insanlığı kurtarmak gibi önemli bir göreviniz var. Çarpıcı üç boyutlu grafikler, fantastik şehir teması ve aksiyon dolu kurgusu ile görevlere başlamak için oyunu ücretsiz indirip kurmanız yeterli.


Dediğimiz gibi, oyunun temel kurgusu zombi apocalypse üzerine. Bir tür mutasyon olarak insanlığı tehdit eden virüse karşı amansız bir savaş verecek, onu durdurarak insanlığı kurtaracak nihai kahraman olacaksınız. Oyunun başlangıcında şehrin ölü bölgesine giderek mücadeleyi başlatıyorsunuz. Soğukkanlı bir şekilde zombilerle çatışırken, zombilerden kurtulmayı başarmış sağlıklı insanları kurtararak size yardımcı olmalarını sağlayabilirsiniz. Savaş sırasında işinizi kolaylaştıracak önemli bir konu bu.


Genera ekibinin geliştirdiği oyun, Android zombi savaşı oyunları arasında oldukça popüler. Milyonlarca oyuncunun oynadığı bu oyunu siz de oynamak isterseniz Zombie Hunter Sniper APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Zombie Hunter Sniper: Apocalypse Shooting Games ekran görüntüleri Zombie Hunter Sniper: Apocalypse Shooting Games ekran görüntüleri Zombie Hunter Sniper: Apocalypse Shooting Games ekran görüntüleri Zombie Hunter Sniper: Apocalypse Shooting Games ekran görüntüleri Zombie Hunter Sniper: Apocalypse Shooting Games ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder