Zombie Hunter Sniper: Apocalypse Shooting Games ikon

Zombie Hunter Sniper: Apocalypse Shooting Games APK

v3.0.21

Zombie Hunter Sniper: Apocalypse Shooting Games Açıklama

Zombie Hunter Sniper: Apocalypse Shooting Games oyunuyla zombi kıyametine karşı amansız bir savaşa başlıyorsunuz.


Birinci şahıs keskin nişancı oyunu olan Zombie Hunter, aksiyon dolu oyun kurgusu ile sürükleyici bir deneyim sunuyor. Silahınızı alın, zombilere karşı savaşın. Oyunun mantığı bu. Ama zombileri durdurarak insanlığı kurtarmak gibi önemli bir göreviniz var. Çarpıcı üç boyutlu grafikler, fantastik şehir teması ve aksiyon dolu kurgusu ile görevlere başlamak için oyunu ücretsiz indirip kurmanız yeterli.


Dediğimiz gibi, oyunun temel kurgusu zombi apocalypse üzerine. Bir tür mutasyon olarak insanlığı tehdit eden virüse karşı amansız bir savaş verecek, onu durdurarak insanlığı kurtaracak nihai kahraman olacaksınız. Oyunun başlangıcında şehrin ölü bölgesine giderek mücadeleyi başlatıyorsunuz. Soğukkanlı bir şekilde zombilerle çatışırken, zombilerden kurtulmayı başarmış sağlıklı insanları kurtararak size yardımcı olmalarını sağlayabilirsiniz. Savaş sırasında işinizi kolaylaştıracak önemli bir konu bu.


Genera ekibinin geliştirdiği oyun, Android zombi savaşı oyunları arasında oldukça popüler. Milyonlarca oyuncunun oynadığı bu oyunu siz de oynamak isterseniz Zombie Hunter Sniper APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Zombie Hunter Sniper: Apocalypse Shooting Games ekran görüntüleri Zombie Hunter Sniper: Apocalypse Shooting Games ekran görüntüleri Zombie Hunter Sniper: Apocalypse Shooting Games ekran görüntüleri Zombie Hunter Sniper: Apocalypse Shooting Games ekran görüntüleri Zombie Hunter Sniper: Apocalypse Shooting Games ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.0.21

GeliştiriciGenera Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi23.05.2020 - 14:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme33

Dosya boyutu 55.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10415

GÜVENLİKİndireceğiniz Zombie Hunter Sniper: Apocalypse Shooting Games APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.generamobile.zhunter.gp

APK imzası: bca4d26313c9648040df77760ec0e6968703c3d6

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder