Days After: Survival games ikon

Days After: Survival games APK

v10.3.2

Days After: Survival games Açıklama

Days After: Survival games APK oyununda zombi kıyametiyle yüzleşeceksiniz.


Zombi istilasının gerçekleştiği bir dünyada hayatta kalmak kolay değil. Days After oyununda açlık, hastalık, ölümsüz canavarlar ve daha fazlasıyla karşılaşacaksınız. Oyundaki temel göreviniz hayatta kalmak. Bunun için ihtiyacınız olan hayati kaynakları doğadan toplamanız ve düşman unsurlara karşı sürekli savaşmanız gerekiyor. Tehlikenin ve saldırının nereden geldiği hiç belli değil. Bu yüzden sürekli tetikte olmanız şart. Aksi halde ani bir zombi ya da yabani hayvan saldırısına uğrayabilirsiniz.


Days After oyununa kontrol edeceğiniz karakteri seçerek başlıyorsunuz. Zombi istilasına uğramış şehirde yaşayabilmek için kendi barınağınızı inşa etmeniz gerekiyor. Hem hastalıktan kurtulmak hem de temel ihtiyaçlarınızı görmek için barınak şart. Bunun dışında temel kaynakları toplayarak zombilere ve yaban dünyadaki düşmanlara karşı kullanacağınız silahları elde etmeniz gerekiyor. Android hayatta kalma oyunları arasında kendine özgü kurgusuyla dikkat çeken bu Android oyun tamamen ücretsiz. Days After APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Days After: Survival games ekran görüntüleri Days After: Survival games ekran görüntüleri Days After: Survival games ekran görüntüleri Days After: Survival games ekran görüntüleri Days After: Survival games ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv10.3.2

GeliştiriciREACTGAMES STUDIO LIMITED

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi13.07.2023 - 18:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme26

Dosya boyutu 185 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11467

GÜVENLİKİndireceğiniz Days After: Survival games APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: games.alternativa.projectv.test

APK imzası: ecd75eafe195c7ea891948e1863b47a130c95b0f

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder