West Legends: 3v3 MOBA ikon

West Legends: 3v3 MOBA APK

v1.0.5

West Legends: 3v3 MOBA, gerçek zamanlo MOBA savaşlarına katılacağınız sürükleyici bir aksiyon oyunudur.

 

Vahşi Batı temasına sahip grafiklerle dikkat çeken oyuna silahşörünüzü seçerek başlıyorsunuz. Savaşlar genelde 3'e 3 takımlar halinde yapılıyor ve 3 dakikalık bir süre içerisinde en çok puan kazanan takım oyunu kazanmış oluyor. Savaşa katılacağınız takımları ister arkadaşlarınızla birlikte, isterseniz de rastgele oyuncularla kurmanız mümkün. Önemli olan takım arkadaşlarınızla stratejilerinizi savaş alanında tam olarak uygulamak. Uyumlu bir strateji sizi zafere götürecek önemli bir etken.

 

Jungle Raid, Beer Garden Brawl, Train Heist ve Miner's Misfortune olmak üzere oyunda toplam 4 farklı oyun modu var. Her modun hikayesi ve kurgusu birbirinden farklı ancak hepsinde hızlı ve yoğun savaşlar sizi bekliyor. West Legends APK dosyasını ücretsiz indirerek sürükleyici MOBA savaşlarındaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

West Legends: 3v3 MOBA ekran görüntüleri West Legends: 3v3 MOBA ekran görüntüleri West Legends: 3v3 MOBA ekran görüntüleri West Legends: 3v3 MOBA ekran görüntüleri West Legends: 3v3 MOBA ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni şampiyon sandıkları eklenmiş,

Arkadaşlık sistemi geliştirilmiş,

Ganimet Görevleri arttırılmış,

Günlük giriş ödülleri iyileştirilmiş,

Bazı kahramanların gücü dengelenmiş,

Cadılar Bayramı'na özel yeni etkinlikler eklenmiş,

Küçük hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder