Jackal Squad - Ateş Etme Oyunu ikon

Jackal Squad - Ateş Etme Oyunu APK

v0.0.1435
Jackal Squad, Android telefon ve tabletler için geliştirilen eğlenceli bir ateş etme oyunudur. İkinci Dünya Savaşı dönemini konu alan Jackal Squad aksiyon dolu bir hikayeyl oyuncuların karşısına çıkıyor. Faşistlere karşı savaşacağınız bu oyunda askeri bir jeep'i kontrol ediyor ve düşman hedeflerini yok ederek ilerlemeye çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde tamamlamanız gereken görevler var. Örneğin, düşmana esir düşen asker arkadaşlarınızı kurtarmak, belirli bölgelerde yuvalanmış istihbarat ekiplerini yok etmek gibi birçok göreviniz bulunuyor. Jackal Squad oynaması hem basit hem de oldukça keyifli bir oyun. Arabanızı harket ettirmek için tek parmağınızla ekrana dokunmak yeterli oluyor. Bunun dışında askeri teçhizatınız arabadaki deponuz kadar. Dolayısıyla görevleri başarıyla tamamlamak için mermilerinizi idareli kullanmanız gerekiyor. Jackal Squad'ın yüzlerce oyun seviyesi, internetli ve internetsiz oyun modları, ayrıca sürükleyici savaş kurgusu oyunu severek oynamanızı sağlıyor. OneSoft ekibinin geliştirdiği bu ücretsiz Android oyun, savaş oyunlarını sevenler için gayet iyi bir seçenek. Jackal Squad APK dosyasını indirin ve İkinci Dünya Savaşında savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Jackal Squad - Ateş Etme Oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Jackal Squad - Ateş Etme Oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Jackal Squad - Ateş Etme Oyunu ekran görüntüleri Jackal Squad - Ateş Etme Oyunu ekran görüntüleri Jackal Squad - Ateş Etme Oyunu ekran görüntüleri Jackal Squad - Ateş Etme Oyunu ekran görüntüleri Jackal Squad - Ateş Etme Oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder