Gangstar New Orleans ikon

Gangstar New Orleans APK

v1.8.0d

Serbest dünyalı aksiyon ve macera oyunları türünde Vegas Gangsteri ile oldukça büyük bir başarı yakalayan Gameloft, bu başarısını Gangstar New Orleans oyunuyla devam ettiriyor.


Vegas Gangsteri oyunu gibi açık bir şehirde suç çetelerinin mücadelesini konu alan Gangstar New Orelans'ta kendi çetenizi kurup, adamlarınızı yetiştiriyor ve şehre hükmetmeye çalışıyorsunuz. Aksiyon dolu bu macerada rakip çetelerin, polislerin ve sizi emri altına almak isteyen bankerlerin saldırılarına karşı mahallenizi korumanız ve adeta bir üs haline getirmeniz gerekiyor. Bunu yapmak için de tek bir yolunuz var: suç işlemek! İşleyeceğiniz suçlardan elde edeceğiniz paralar, çetenizin silah tertibatını güçlendirmenizi sağlayacak.


Aksiyon ve macera dolu açık dünya oyunlarını, gangsterleri, çete savaşlarını ve suçlu-polis kovalamacasını sevenler Gangstar New Orleans'ı çok beğenecekler. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Gangstar New Orleans oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Gangstar New Orleans nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Gangstar New Orleans APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Gangstar New Orleans ekran görüntüleri Gangstar New Orleans ekran görüntüleri Gangstar New Orleans ekran görüntüleri Gangstar New Orleans ekran görüntüleri Gangstar New Orleans ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Gangstar New Orleans APK son sürüm güncellemesi ile sınırlı süreli etkinliklerde yaşanan hatalar düzeltilmiş, oyun performansı geliştirilmiş.

Yorumlar

Gangstar New Orleans için toplam 21 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Sinab2 yıl önce Gangstar New Orleans v1.5.3e için
Hilelimi?
Ziyaretçi2 yıl önce Gangstar New Orleans v1.5.3e için
Geçersiz lisans hatası veriyor lütfen yardım
Ziyaretçi2 yıl önce Gangstar New Orleans v1.5.3e için
Oyun efso
Ziyaretçi3 yıl önce Gangstar New Orleans v1.5.3e için
insallah apk dir
Ziyaretçi3 yıl önce Gangstar New Orleans v1.5.3e için
Çok yavas