Bullet Knight: zindan tarama çekim oyunu ikon

Bullet Knight: zindan tarama çekim oyunu APK

v1.0.23

Bullet Knight APK oyunu ile karanlık zindanlarda aksiyon dolu savaşlar sizleri bekliyor.


Roguelike oyun kurgusuna sahip olan Bullet Knight'ta platform tarzı geliştirilmiş zindanlarda savaşacak, birbirinden kötü canavarlara karşı mücadele vereceksiniz. Oyundaki göreviniz canavarları yok etmek. Ancak bu sizi oldukça zorlayan bir görev olacak. Çünkü başarılı olmak için hızlı reflekslere ve tabii ki karakterlerinizin güçlü ekipmanlara ihtiyacı var. Silahları toplayın, karakterinizin yeteneklerini göstermeye başlayın.


Oyundaki savaşlar rastgele karşınıza çıkan zindanlarda gerçekleşiyor. Zindan diyoruz aslında ama bu zindanların geniş çöl ve orman gibi doğa manzarası bulunuyor. Savaş alanlarındaki bu çeşitlilik sayesinde oyunu sıkılmadan oynayabiliyorsunuz.


Roguelike oyunlar gibi yapımları tercih ediyorsanız, geniş oyun hikayesi ve içeriği ile öne çıkan bu oyun tam size göre diyebiliriz. Bullet Knight APK dosyasını hemen indirin ve zindanlarda savaşmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Bullet Knight: zindan tarama çekim oyunu ekran görüntüleri Bullet Knight: zindan tarama çekim oyunu ekran görüntüleri Bullet Knight: zindan tarama çekim oyunu ekran görüntüleri Bullet Knight: zindan tarama çekim oyunu ekran görüntüleri Bullet Knight: zindan tarama çekim oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder