Bullet Knight: zindan tarama çekim oyunu ikon

Bullet Knight: zindan tarama çekim oyunu APK

v1.0.23

Bullet Knight: zindan tarama çekim oyunu Açıklama

Bullet Knight APK oyunu ile karanlık zindanlarda aksiyon dolu savaşlar sizleri bekliyor.


Roguelike oyun kurgusuna sahip olan Bullet Knight'ta platform tarzı geliştirilmiş zindanlarda savaşacak, birbirinden kötü canavarlara karşı mücadele vereceksiniz. Oyundaki göreviniz canavarları yok etmek. Ancak bu sizi oldukça zorlayan bir görev olacak. Çünkü başarılı olmak için hızlı reflekslere ve tabii ki karakterlerinizin güçlü ekipmanlara ihtiyacı var. Silahları toplayın, karakterinizin yeteneklerini göstermeye başlayın.


Oyundaki savaşlar rastgele karşınıza çıkan zindanlarda gerçekleşiyor. Zindan diyoruz aslında ama bu zindanların geniş çöl ve orman gibi doğa manzarası bulunuyor. Savaş alanlarındaki bu çeşitlilik sayesinde oyunu sıkılmadan oynayabiliyorsunuz.


Roguelike oyunlar gibi yapımları tercih ediyorsanız, geniş oyun hikayesi ve içeriği ile öne çıkan bu oyun tam size göre diyebiliriz. Bullet Knight APK dosyasını hemen indirin ve zindanlarda savaşmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Bullet Knight: zindan tarama çekim oyunu ekran görüntüleri Bullet Knight: zindan tarama çekim oyunu ekran görüntüleri Bullet Knight: zindan tarama çekim oyunu ekran görüntüleri Bullet Knight: zindan tarama çekim oyunu ekran görüntüleri Bullet Knight: zindan tarama çekim oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.23

GeliştiriciKooapps Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi23.10.2020 - 10:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme11

Dosya boyutu 107 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10625

GÜVENLİKİndireceğiniz Bullet Knight: zindan tarama çekim oyunu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.kooapps.bulletknight

APK imzası: 2b0ff8a1fc6be2b5c657f100c29816a7e737d0a0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder