Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Zombie Age 3

Zombie Age 3

v1.2.1
reklamlar
Zombie Age 3
Zombie Age 3 ekran görüntüleri Zombie Age 3 ekran görüntüleri Zombie Age 3 ekran görüntüleri Zombie Age 3 ekran görüntüleri Zombie Age 3 ekran görüntüleri Zombie Age 3 tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Zombie Age 3 Açıklama

Aksiyon dolu Zombie Age 3 oyunu, farklı türlerde evrilmiş zombilere karşı savaştığınız eğlenceli bir oyun.

 

Kendine has zombi savaşı tarzıyla oyuncuların ilgisini çeken oyunda zombo savaşları sokaklarda gerçekleşiyor. Minyatür olarak modellenmiş bir karakter seçerek savaşa başlıyor ve bu karakteri bölümlerden kazandığınız ödüllerle geliştirmeye devam ediyorsunuz. Farklı güçlere sahip 10'dan fazla zombi karakterlerine karşı koyabilmeniz için, kendi karakteriniz için kullanabileceğiniz 20'den fazla geliştirme seçeneği bulunuyor. Karakterinizi her zaman en güçlü geliştirme seçenekleriyle donatmanız savaşta işinizi kolaylaştırıyor. Yine de taş adamlardan oluşan zombilere karşı farklı silahlar kuşanmanız gerekiyor.

 

Onlarca bölümün olduğu Zombie Age 3'te her bölümda farklı görevler karşınıza çıkıyor. Bölümleri geçebilmek için bu görevleri ve bölüm sonundaki zombi patronlarıyla birebir yapacağınız savaşları kazanmanız gerekiyor. Multiplayer modu sayesinde bölümleri arkadaşlarınızla birlikte oynayabilir ve birlikte küresel liderler tablosunda yükselebilirsiniz.

reklamlar

Zombie Age 3 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: