Hang Line: Mountain Climber ikon

Hang Line: Mountain Climber APK

v1.0.3

Hang Line: Mountain Climber dağ tırmanışı görevlerine katılacağınız eğlenceli ve sürükleyici bir Android oyunudur.

 

Oyun hikayesi aslında dağın zirvesinde tutsak kalmış insanları kurtarma üzerine kurulu. Yani bu oyunda tecrübeli dağcı ve kahraman sizsiniz. Göreviniz, buzlu ve soğuk dağ tepelerine tırmanarak insanları kurtarmak ve onların güvende kalmasını sağlamak. Bunu yapmak için ihtiyacınız olan en önemli şey, dağı tırmanmanızı sağlayacak olan grappling hook, yani demir kanca. Dağ yüzünde gitmek istediğiniz yeri belirleyerek kancanızı fırlatın ve ilerlemeye bakın.

 

Bildiğiniz gibi dağlar genelde vahşi hayvanlarla dolu olur. Hang Line oyununda bunlar da unutulmamış. Dağ aslanları, yaban keçileri ve hatta erimiş lav akıntıları dikkat etmeniz gereken doğa şartları arasında. Eğer bir dağ aslanına yakalanırsanız, aşağı doğru kendinizi bırakarak onu sallayıp düşürmeniz gerek. Bu ondan kurtulmanızı ve göreve devam etmenizi sağlıyor, ancak aslan size çok fazla zarar verirse bölümü baştan oynamanız gerekiyor.

 

Hang Line: Mountain Climber'ın grafikleri ve sezgisel kontrolleri gayet başarılı. 50'den fazla bölüm ve zorlu seviyeleriyle dağcılık görevini yerine getirmek için Hang Line: Mountain Climber APK dosyasını ücretsiz indirin ve kurun. İyi oyunlar.

Hang Line: Mountain Climber ekran görüntüleri Hang Line: Mountain Climber ekran görüntüleri Hang Line: Mountain Climber ekran görüntüleri Hang Line: Mountain Climber ekran görüntüleri Hang Line: Mountain Climber ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder