Hang Line: Mountain Climber ikon

Hang Line: Mountain Climber APK

v1.9.0

Hang Line: Mountain Climber Açıklama

Hang Line: Mountain Climber dağ tırmanışı görevlerine katılacağınız eğlenceli ve sürükleyici bir Android oyunudur.


Oyun hikayesi aslında dağın zirvesinde tutsak kalmış insanları kurtarma üzerine kurulu. Yani bu oyunda tecrübeli dağcı ve kahraman sizsiniz. Göreviniz, buzlu ve soğuk dağ tepelerine tırmanarak insanları kurtarmak ve onların güvende kalmasını sağlamak. Bunu yapmak için ihtiyacınız olan en önemli şey, dağı tırmanmanızı sağlayacak olan grappling hook, yani demir kanca. Dağ yüzünde gitmek istediğiniz yeri belirleyerek kancanızı fırlatın ve ilerlemeye bakın.


Bildiğiniz gibi dağlar genelde vahşi hayvanlarla dolu olur. Hang Line oyununda bunlar da unutulmamış. Dağ aslanları, yaban keçileri ve hatta erimiş lav akıntıları dikkat etmeniz gereken doğa şartları arasında. Eğer bir dağ aslanına yakalanırsanız, aşağı doğru kendinizi bırakarak onu sallayıp düşürmeniz gerek. Bu ondan kurtulmanızı ve göreve devam etmenizi sağlıyor, ancak aslan size çok fazla zarar verirse bölümü baştan oynamanız gerekiyor.


Hang Line: Mountain Climber'ın grafikleri ve sezgisel kontrolleri gayet başarılı. 50'den fazla bölüm ve zorlu seviyeleriyle dağcılık görevini yerine getirmek için Hang Line: Mountain Climber APK dosyasını ücretsiz indirin ve kurun. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Hang Line: Mountain Climber APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Hang Line: Mountain Climber ekran görüntüleri Hang Line: Mountain Climber ekran görüntüleri Hang Line: Mountain Climber ekran görüntüleri Hang Line: Mountain Climber ekran görüntüleri Hang Line: Mountain Climber ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.9.0

GeliştiriciYodo1 Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi22.01.2019 - 13:43

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme98

Dosya boyutu 223 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9279

GÜVENLİKİndireceğiniz Hang Line: Mountain Climber APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.yodo1.hanglinerescue

APK imzası: 3f3aa59f6173e489fa503daefb84b28ffdf2aa13

Hang Line: Mountain Climber eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Hang Line: Mountain Climber versiyonları:
  • 1. Hang Line: Mountain Climber v1.0.3

Hang Line: Mountain Climber nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hang Line: Mountain Climber APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder