Injustice 2 ikon

Injustice 2 APK

v3.3.1

DC Super Heroes ve Villains karakterleri Injustice 2 oyunuyla nefes kesen dövüşlere katılıyor.


Injustice: Gods Among Us oyununun devamı olarak geliştirilen Injustice 2'de Batman, Flash ve Wonder Woman gibi kahramanlardan oluşan bir ekip kuruyor ve kötülere karşı mücadele ediyorsunuz. Oyunda dövüşler genelde 3'e 3 takımlar halinde yapılıyor ve karşı takıma en çok zarar veren dövüşü kazanmış oluyor. Takımların yer aldığı liglere arkadaşlarınızla katıldığınızda en nihayetinde büyük patron Brainiac'i yenmek gibi zorlu bir göreviniz var.


Oyunda dövüşlerin dışında ayrı bir PvP modu da bulunuyor. Görevleri tamamlama tarzında olan bu bölümde karşınıza çıkan ekipman ve geliştirmeleri toplamak karakterinizin gücünü yükseltmenizi sağlıyor. Film serisinden esinlenerek geliştirilen Injustice 2'nin her karakteri kendine has bir özel güce sahip. Başlangıçta her karakter ortalama bir güçle geliyor olsa da, karakterinizi en üst seviye güce ulaştırmak için yükseltme seçeneklerini kullanmanız gerekiyor.


Warner Bros. stüdyosunun yapımcılığını üstlendiği Injustice 2 konsol kalitesindeki grafikleriyle oldukça etkileyici bir arayüze sahip. Dövüş ve savaş sahnelerindeki animasyonlar sizi adeta oyunun içerisine çekiyor. DC karakterlerinin haklı mücadelesinde yer almak için oyuna ait APK dosyasını indirin ve kendi takımınızı kurun. Oyun tamamen ücretsiz. İyi eğlenceler.

Injustice 2 ekran görüntüleri Injustice 2 ekran görüntüleri Injustice 2 ekran görüntüleri Injustice 2 ekran görüntüleri Injustice 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Injustice 2 APK güncellemesinde oynanışa yönelik geliştirmeler yapılmış.

Artıları

Muhteşem grafik kalitesi,

Başarılı çevre modellemesi,

Sezgisel ve kolay kontroller,

Akıcı oyun hikayesi.

Eksileri

Oyun boyutu çok fazla.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder