Star Combat Online ikon

Star Combat Online APK

v0.9955

Star Combat Online Açıklama

Uzay savaşçıları Star Combat oyunuyla gerçek zamanlı savaşta karşı karşıya geliyor.


Üstün yok etme gücüne sahip bir savaş gemisinin pilotu olarak oynadığınız oyunda, sonsuz uzay boşluğu içerisinde radarınıza takılan düşmanları yok etmek için savaşıyorsunuz. Başlangıçta uzay uçağınızın yetenekleri oldukça kısıtlı olarak geliyor, ancak savaşta göstereceğiniz başarılarla kazanacağınız para puanlar sayesinde yeni savaş uçağı/gemisi veya daha gelişmiş silahlar satın alabiliyorsunuz. Star Combat'ta şu an için 18 farklı savaş gemisi ve bunlara entegre edilebilen 29 farklı silah konfigürasyonu bulunuyor. Bu 29 silah arasında keskin nişancı atışlarından, lazer silahlarına kadar oldukça geniş bir silah yelpazesi bulunuyor.


Star Combat oyununda silah kadar savaş geminizin alt sistemleri de rakibiniz olan diğer oyunculara karşı öne geçmenizde oldukça önemli bir rol oynuyor. Geniş ve hassas radarlarla birlikte geminin gücünü yükseltmeye kadar toplam 48 alt sistem konfigürasyonu oyuna dahil edilmiş. Eğer uçağınızın gücünden memnunsanız, ani saldırılara karşı daha hazırlıklı olmak için alt sistemlerinizi geliştirmeniz gerekiyor. Üç boyutlu grafikleri ve gerçekçi sesleriyle oldukça çekici gelen Star Combat'ın en olumsuz yanı kontrollerinin biraz karmaşık olması. Oyunu oynadıkça zamanla bu kontrollere de alışarak daha rahat bir kontrol sağlayabilirsiniz.


Star Combat Online ücretsiz oynayabileceğiniz bir Android aksiyon oyunudur. Star Combat Online APK dosyasını şimdi indirin ve savaşmaya başlayın.

Son güncellemede neler var?

Star Combat Online APK son sürüm güncellemesine oyundaki sorunlar düzeltilmiş.

Star Combat Online ekran görüntüleri Star Combat Online ekran görüntüleri Star Combat Online ekran görüntüleri Star Combat Online ekran görüntüleri Star Combat Online ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.9955

GeliştiriciCube Software

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi12 ay önce

Eklenme tarihi11.07.2017 - 14:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme175

Dosya boyutu 134 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7676

GÜVENLİKİndireceğiniz Star Combat Online APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.drspritz.starcombat

APK imzası: a4aaa3ec79fd73085b7ce3bdb744a40d67bb9829

Star Combat Online eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Star Combat Online versiyonları:
  • 1. Star Combat Online v0.98
  • 2. Star Combat v0.7.7

Star Combat Online nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Star Combat Online APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder