Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Star Combat

Star Combat

v0.7.7
reklamlar
Star Combat
Star Combat ekran görüntüleri Star Combat ekran görüntüleri Star Combat ekran görüntüleri Star Combat ekran görüntüleri Star Combat ekran görüntüleri Star Combat tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Star Combat Açıklama

Uzay savaşçıları Star Combat oyunuyla gerçek zamanlı savaşta karşı karşıya geliyor.

 

Üstün yok etme gücüne sahip bir savaş gemisinin pilotu olarak oynadığınız oyunda, sonsuz uzay boşluğu içerisinde radarınıza takılan düşmanları yok etmek için savaşıyorsunuz. Başlangıçta uzay uçağınızın yetenekleri oldukça kısıtlı olarak geliyor, ancak savaşta göstereceğiniz başarılarla kazanacağınız para puanlar sayesinde yeni savaş uçağı/gemisi veya daha gelişmiş silahlar satın alabiliyorsunuz. Star Combat'ta şu an için 18 farklı savaş gemisi ve bunlara entegre edilebilen 29 farklı silah konfigürasyonu bulunuyor. Bu 29 silah arasında keskin nişancı atışlarından, lazer silahlarına kadar oldukça geniş bir silah yelpazesi bulunuyor. 

 

Star Combat oyununda silah kadar savaş geminizin alt sistemleri de rakibiniz olan diğer oyunculara karşı öne geçmenizde oldukça önemli bir rol oynuyor. Geniş ve hassas radarlarla birlikte geminin gücünü yükseltmeye kadar toplam 48 alt sistem konfigürasyonu oyuna dahil edilmiş. Eğer uçağınızın gücünden memnunsanız, ani saldırılara karşı daha hazırlıklı olmak için alt sistemlerinizi geliştirmeniz gerekiyor. Üç boyutlu grafikleri ve gerçekçi sesleriyle oldukça çekici gelen Star Combat'ın en olumsuz yanı kontrollerinin biraz karmaşık olması. Oyunu oynadıkça zamanla bu kontrollere de alışarak daha rahat bir kontrol sağlayabilirsiniz.

 

NOT: Oyun beta aşamasında olduğu için bazı özellikleri her cihazda çalışmayabilir. Oyunu indirirken lütfen bunu gözönüne alın.

reklamlar

Star Combat Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: