FRAG Pro Shooter ikon

FRAG Pro Shooter APK

v1.3.9

PvP tabanlı aksiyon ve savaş oyunu FRAG Pro Shooter ile takım savaşlarında boy gösterin.

 

Meydan okuma ve battle royale savaşlarını konu alan FRAG Pro Shooter hem takım halinde hem de 1'e 1 oyun modlarıyla geniş bir içeriği kullanıcılara sunuyor. Oyunda seçilebilir durumda onlarca karakter var. Kendi karakterinizi seçtikten sonra savaşlara giriyor ve gerçek zamanlı olarak gerçek oyunculara karşı savaşıyorunuz. Her karakterin kendine özgü güçlü ve zayıf özellikleri var. Bu nedenle karakterinizi seçerken özelliklerini iyice incelemeniz gerekiyor. Savaşlardan kazanacağınız para ödülleriyle karakter özelliklerini geliştirmeniz mümkün.

 

FRAG'ın öne çıkan savaş özelliği ise birinci şahıs gözüden oynanması. Bu sayede karakterinizin gözünden savaşırken çevre kontrolü de daha gerçekçi oluyor. Savaş haritalarının HD grafiklerle geliştirilmiş olması da birinci şahıs gözünden oynamanın keyfini arttıran diğer bir etken. FPS ve PvP tabanlı savaş oyunlarını seviyorsanız FRAG Pro Shooter kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. FRAG Pro Shooter APK dosyasını ücretsiz indirerek savaş alanındaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

FRAG Pro Shooter ekran görüntüleri FRAG Pro Shooter ekran görüntüleri FRAG Pro Shooter ekran görüntüleri FRAG Pro Shooter ekran görüntüleri FRAG Pro Shooter ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyunda tespit edilen hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder