Tacticool - 5’e 5 kapışma ikon

Tacticool - 5’e 5 kapışma APK

v1.12.0

Tacticool oyunu ile aksiyon dolu takım savaşlarına katılın. Gerçek fiziksel öğelere, imha edilebilir ortama ve hızlı savaşlara sahip bu çarpıcı 5’e 5 mobil kapışmada bir araba alın, arkadaşlarınızı bindirin ve düşmanlarınızı ezin.


Farklı ajan sınıflarıyla oynayın, 50 silah ve destek ekipmanı satın alıp yükseltin. 5 heyecanlı haritada yüzlerce eşsiz taktiği keşfedin. Unutmayın: şaşırtma, hız ve cesaret kazanmanın temel ilkeleridir. Akıcı grafikler ve sezgisel kontrollerle farklı bir takım savaşı oyunu arıyorsanız Tacticool sizin için gayet iyi bir alternatif.


Tacticool oyununun öne çıkan özellikleri ve savaş ekipmanları şunlar:

  • SİLAHLAR: Tüfekler, pompalı tüfekler, tabancalar, makineli tüfekler, bıçaklar, el bombaları, mayınlar, roketatar, C4, Adrenalin ve ünlü Landau Emitörü.
  • AJANLAR: Eşsiz becerilere ve kıyafetlere sahip 20’den fazla karakterin kilidini açıp yükseltin.
  • FİZİK: Tel örgüleri kesin, arabaları patlatın ve düşmanlarınızı enkazın altına gömün.
  • ARABALAR: Takım arkadaşlarınızla arabaları sürün, düşmanlarınızı camlardan vurun veya onların üzerinden geçin.


Tacticool'ü oynayabilmek için internet bağlantısının şart olduğunu belirtelim. Tacticool APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz.

Tacticool - 5’e 5 kapışma nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Tacticool - 5’e 5 kapışma APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Tacticool - 5’e 5 kapışma ekran görüntüleri Tacticool - 5’e 5 kapışma ekran görüntüleri Tacticool - 5’e 5 kapışma ekran görüntüleri Tacticool - 5’e 5 kapışma ekran görüntüleri Tacticool - 5’e 5 kapışma ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Tacticool APK son sürüm güncellemesi ile Village isimli yeni savaş haritası eklenmiş. Ayrıca yılbaşına özel yeni hediye paketleri ile oyun karakterleri çok daha eğlenceli. Hemen oyunu indirerek bu büyük güncellemeyi yükleyin.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder