SİYAH GİYEN ADAMLAR: Galaksinin Koruyucuları ikon

SİYAH GİYEN ADAMLAR: Galaksinin Koruyucuları APK

v500016

SİYAH GİYEN ADAMLAR: Galaksinin Koruyucuları oyunuyla uzaylılara karşı savaşın.


Oyun SİYAH GİYEN ADAMLAR isimli bir film serisinden üretilmiş. Aksiyon dolu sahnelere konu alan hikayesiyle öne çıkan bu film ve oyunda uzaylılar dünyayı işgal etmeye çalışıyor. Onlara karşı çıkacak olansa kahraman insanlar. SİYAH GİYEN ADAMLAR oyunuyla bu kahramanlardan birisini kontrol ediyor ve dünyayı işgal etmeye çalışan uzaylılara karşı büyük bir savaşa başlıyorsunuz.


Dünyayı koruma yolunda katılacağınız savaşlarda birçok silah ve ekipman çeşidi var. Ayrıca PvP ve Arena gibi farklı tarza sahip oyun modlarında da özel silahları kullanmanız mümkün. Uzaylılara karşı koymak için günlük görev ve turnuva modlarında para kazanmaya dikkat etmelisiniz. Kahramanınızı ve silahlarınızı sadece bu parayı kullanarak yenileyebiliyorsunuz.


Dünya markası Sony tarafından geliştirilen SİYAH GİYEN ADAMLAR mükemmel grafikleri ve akıcı oyun hikayesi ile oldukça başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Belli bir hikayeye sahip Android aksiyon oyunlarını seviyorsanız SİYAH GİYEN ADAMLAR: Galaksinin Koruyucuları oyununu mutlaka denemelisiniz. SİYAH GİYEN ADAMLAR APK dosyasını hemen indirin ve dünyanın uzaylılara karşı verdiği savaştaki yerinizi alın. İyi eğlenceler.

SİYAH GİYEN ADAMLAR: Galaksinin Koruyucuları nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. SİYAH GİYEN ADAMLAR: Galaksinin Koruyucuları APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
SİYAH GİYEN ADAMLAR: Galaksinin Koruyucuları ekran görüntüleri SİYAH GİYEN ADAMLAR: Galaksinin Koruyucuları ekran görüntüleri SİYAH GİYEN ADAMLAR: Galaksinin Koruyucuları ekran görüntüleri SİYAH GİYEN ADAMLAR: Galaksinin Koruyucuları ekran görüntüleri SİYAH GİYEN ADAMLAR: Galaksinin Koruyucuları ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder