Zombie Tsunami ikon

Zombie Tsunami APK

v4.5.2

Zombilerle mücadeleyi bir kenara bırakın, Zombie Tsunami ile tüm insanları zombiye dönüştürmeye bakın. Sevimli bir zombi sürüsünü kontrol ettiiniz oyunda temel göreviniz dünyanın farklı şehirlerine saldırarak zombi virüsü yaymak.


İnsanlardan farklı olarak zombi kuşları, ninjalar ve bonus olarak gelen ejderhalar gibi birçok hayvan türünü zombiye dönüştürmeye başarmalısınız. Sürünüz genişledikçe ve size verilen 300'den fazla görevi yerine getirdikçe alacağınız ödüller ve bonuslar artıyor. Bu ödül ve bonuslarla zombilerinizin virüs etkisini arttırmak için özel geliştirmeler alarak daha etkili bir güce sahip olabilirsiniz.

Zombie Tsunami ekran görüntüleri Zombie Tsunami ekran görüntüleri Zombie Tsunami ekran görüntüleri Zombie Tsunami ekran görüntüleri Zombie Tsunami ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Zombie Tsunami APK son sürüm güncellemesinde bahar mevsimine özel yeni etkinlikler eklenmiş ve oyun performansı geliştirilmiş.

Yorumlar

Zombie Tsunami için toplam 5 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Zombie Tsunami v3.8.0 için
Oyun hilelimi
Ziyaretçi4 yıl önce Zombie Tsunami v3.5.0 için
aynen muthiş tavsiye ederim
Ziyaretçi4 yıl önce Zombie Tsunami v3.5.0 için
guzel
nisaxnisaoyunda.4 yıl önce Zombie Tsunami v3.5.0 için
Süper bir oyun.Bence çok kaliteli sizde indirmelisiniz .
Ziyaretçi4 yıl önce Zombie Tsunami v3.6.1 için
bencede güzel gözüküyo tavsiye ederim