Punch Kick Duck ikon

Punch Kick Duck APK

v1.06

Punch Kick Duck Açıklama

Punch Kick Duck APK oyunu ile sevimli hayvanlar aksiyon dolu dövüş macerasına başlıyor.


Dövüşçü ördeğin hikayesini konu alan Punch Kick Duck oyununda eğlenceli bir oyun macerası sizi bekliyor. Oynaması gayet eğlenceli olan bu oyunda ördeğinizle birlikte diğer hayvanlara karşı dövüşeceksiniz. Dövüşlerde zamanlama çok önemlidir. Bu oyunda da tam olarak böyle, doğru zamanda yumruk atarak ördeğinizi zafere götürmeye çalışıyorsunuz.


Sizi hapseden hayvanlara karşı dövüşeceğiniz oyun hikayesinde Baron'a ulaşana kadar dövüşeceksiniz. Onlarca bölümü geçerek seviyenizi yükselteceğiniz bu oyun geniş içeriği ve eğlenceli kurgusu ile oldukça keyifli bir Android oyun deneyimi sunuyor. Basit kontrolleri sayesinde akıcı bir oyun deneyimi yaşayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz. Punch Kick Duck APK dosyasını hemen Cepde üzerinden indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Punch Kick Duck ekran görüntüleri Punch Kick Duck ekran görüntüleri Punch Kick Duck ekran görüntüleri Punch Kick Duck ekran görüntüleri Punch Kick Duck ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.06

GeliştiriciShaun Coleman

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi15.03.2023 - 13:49

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme5

Dosya boyutu 86.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11320

GÜVENLİKİndireceğiniz Punch Kick Duck APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.pipsqueakgames.pkd

APK imzası: 99f3e8d79e3d3a477c8d5136cd4452adb499bafa

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder