MadOut2 Big City Online ikon

MadOut2 Big City Online APK

v10.77

MadOut2 Big City Online Açıklama

MadOut2 Big City Online APK oyunuyla aksiyon dolu gangster görevine hazırlanın.


Gerçek zamanlı ve internet üzerinden oynayacağınız MadOut2 oyununda şehrin efsane gangsteri olmaya hazır mısınız? Gerçek oyuncularla birlikte oynayacağınız bu eğlenceli açık dünya oyununda size verilen görevleri yerine getirmeye çalışacak, diğer oyuncularla hem rekabet hem de işbirliği içinde hareket edeceksiniz.


MadOut2 temel olarak 2 oyun moduna sahip. Çok oyunculu mod ve çevrimdışı tek oyunculu mod. Çok oyunculu modda en fazla 200 oyuncunun olduğu sunuculara bağlanarak diğer gangsterlerle beraber birlikte oynuyorsunuz. Çevrimdışı modda ise oyunda sizin gibi gerçek olan bir oyuncuya karşı oynuyorsunuz. Her iki modda da örgütün lideri olmanız mümkün. Sadece görevlerinizi eksiksiz ve korkusuz bir şekilde yapmaya çalışın. İyi bir gangster olmanın yolu budur.


Android açık dünya oyunları arasında yer alan MadOut2 Big City Online büyükşehirlerden çöllere, sokaklardan mahallelere kadar farklı çevre tasarımlarına sahip. Oyunu oynama keyfini artıran bu özellik sayesinde sürükleyici bir oyun deneyimi sizleri bekliyor. Bunun dışında, karakterinizle ilgili kıyafet ve cinsiyet özelleştirmeleri, serbest araba sürüşü, araba modifiye seçenekleri, eşsiz çevre tasarımı oyunun temel özellikleri arasında. Grand Theft Auto ve Gangstar New Orleans gibi gangsterlik oyunlarını seviyorsanız MadOut2 oyununu da mutlaka denemelisiniz. Tamamen ücretsiz olan MadOut2 Big City Online APK dosyasını hemen indirerek oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

MadOut2 Big City Online ekran görüntüleri MadOut2 Big City Online ekran görüntüleri MadOut2 Big City Online ekran görüntüleri MadOut2 Big City Online ekran görüntüleri MadOut2 Big City Online ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv10.77

GeliştiriciIvanchuk Vladislav

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi12.05.2023 - 13:43

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme115

Dosya boyutu 974 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11413

GÜVENLİKİndireceğiniz MadOut2 Big City Online APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.MadOut.BIG

APK imzası: 26f4eb0756ec83e4f77b68ff1ead5e0b3dbb3c1f

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

MadOut2 Big City Online oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

MadOut2 Big City Online nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. MadOut2 Big City Online APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder