Fire Strike Online - Ücretsiz Shooter FPS ikon

Fire Strike Online - Ücretsiz Shooter FPS APK

v1.01

Fire Strike Online APK, FPS tabanlı geliştirilen başarılı bir aksiyon ve savaş oyunudur.


Fire Strike Online 5'e 5 takım savaşları üzerinden ilerleyen bir yapım. PvP ve FPS tarzını başarıyla bir araya getiren bu oyunda takımınız için savaşacak, yüksek kill sayısına ulaşarak savaşı kazanmaya çalışacaksınız. Silahları geliştirme, karakter kıyafetleri, birçok harita ve detay ile oyun FPS tabanlı aksiyon kurgusunu başarıyla karşınıza getiriyor.


Oyun içerisinde birçok savaş haritası var. Japonya, ABD, Çernobil gibi isimlere sahip bu haritalar hem detaylı grafik modellemesi hem de çatışmaya uygun havası ile gayet iyi bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Savaşlar ise genelde 5-7 dakikalık dilimler halinde yapılıyor. Bu sürede en çok kill alan takım savaşı kazanıyor.


FPS tabanlı takım savaşı oyunlarını seviyorsanız Fire Strike denemeniz gereken kaliteli bir oyun diyebiliriz. Fire Strike Online APK dosyasını hemen indirin ve gerçek zamanlı olarak savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Fire Strike Online - Ücretsiz Shooter FPS oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Fire Strike Online - Ücretsiz Shooter FPS nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Fire Strike Online - Ücretsiz Shooter FPS APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Fire Strike Online - Ücretsiz Shooter FPS ekran görüntüleri Fire Strike Online - Ücretsiz Shooter FPS ekran görüntüleri Fire Strike Online - Ücretsiz Shooter FPS ekran görüntüleri Fire Strike Online - Ücretsiz Shooter FPS ekran görüntüleri Fire Strike Online - Ücretsiz Shooter FPS ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder