Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Payback 2 - The Battle Sandbox

Payback 2 - The Battle Sandbox

v2.101.2
reklamlar
Payback 2 - The Battle Sandbox
Payback 2 - The Battle Sandbox ekran görüntüleri Payback 2 - The Battle Sandbox ekran görüntüleri Payback 2 - The Battle Sandbox ekran görüntüleri Payback 2 - The Battle Sandbox ekran görüntüleri Payback 2 - The Battle Sandbox tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Payback 2 - The Battle Sandbox Açıklama

Gerçekçi fizik modellemesiyle geliştirilen Payback 2 aksiyon dolu çete savaşlarını konu alıyor.

 

Şehrin kenar mahallelerini kendisine mekan tutan çeteler Payback 2'de şehrin liderliğini almak için mücadele ediyorlar. Kendi çetenizi oluşturarak bu aksiyon dolu mücadeleye katılıyor ve şehrin altını üstüne getirecek ekipmanları kuşanıyorsunuz. Diğer çetelerin ganimetlerine çökmek oyunda kısa yoldan zengin olmanın en basit yolu, bu şekilde hem kısa sürede çeteniz için ihtiyacınız olan parayı ve silahı elde edebilirsiniz.

 

Payback 2'de oynayabileceğiniz 7 şehir ve farklı görevlere sahip 9 görev bulunuyor. Bazı bölümlerde helikopterlerle yarışacak bazı bölümlerde ordunun tankına el koyarak rakip çetelerin mekanını basmaya gideceksiniz. Bunun için herbir şehir ve görev için çetenizin sahip olduğu kombinasyonu özelleştirme hakkınız var, tek yapmanız gereken bölümde nasıl bir strateji yürüteceğinizi belirlemek. 

reklamlar

Payback 2 - The Battle Sandbox Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: