Payback 2 - The Battle Sandbox ikon

Payback 2 - The Battle Sandbox APK

v2.104.7

Gerçekçi fizik modellemesiyle geliştirilen Payback 2 aksiyon dolu çete savaşlarını konu alıyor.


Şehrin kenar mahallelerini kendisine mekan tutan çeteler Payback 2'de şehrin liderliğini almak için mücadele ediyorlar. Kendi çetenizi oluşturarak bu aksiyon dolu mücadeleye katılıyor ve şehrin altını üstüne getirecek ekipmanları kuşanıyorsunuz. Diğer çetelerin ganimetlerine çökmek oyunda kısa yoldan zengin olmanın en basit yolu, bu şekilde hem kısa sürede çeteniz için ihtiyacınız olan parayı ve silahı elde edebilirsiniz.


Payback 2'de oynayabileceğiniz 7 şehir ve farklı görevlere sahip 9 görev bulunuyor. Bazı bölümlerde helikopterlerle yarışacak bazı bölümlerde ordunun tankına el koyarak rakip çetelerin mekanını basmaya gideceksiniz. Bunun için herbir şehir ve görev için çetenizin sahip olduğu kombinasyonu özelleştirme hakkınız var, tek yapmanız gereken bölümde nasıl bir strateji yürüteceğinizi belirlemek. 

Payback 2 - The Battle Sandbox nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Payback 2 - The Battle Sandbox APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Payback 2 - The Battle Sandbox ekran görüntüleri Payback 2 - The Battle Sandbox ekran görüntüleri Payback 2 - The Battle Sandbox ekran görüntüleri Payback 2 - The Battle Sandbox ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Payback 2 son sürüm APK güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Payback 2 - The Battle Sandbox için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Payback 2 - The Battle Sandbox v2.101.2 için
Cok guzel oyun