Payback 2 - The Battle Sandbox

Payback 2 - The Battle Sandbox

v2.101.2

Gerçekçi fizik modellemesiyle geliştirilen Payback 2 aksiyon dolu çete savaşlarını konu alıyor.

 

Şehrin kenar mahallelerini kendisine mekan tutan çeteler Payback 2'de şehrin liderliğini almak için mücadele ediyorlar. Kendi çetenizi oluşturarak bu aksiyon dolu mücadeleye katılıyor ve şehrin altını üstüne getirecek ekipmanları kuşanıyorsunuz. Diğer çetelerin ganimetlerine çökmek oyunda kısa yoldan zengin olmanın en basit yolu, bu şekilde hem kısa sürede çeteniz için ihtiyacınız olan parayı ve silahı elde edebilirsiniz.

 

Payback 2'de oynayabileceğiniz 7 şehir ve farklı görevlere sahip 9 görev bulunuyor. Bazı bölümlerde helikopterlerle yarışacak bazı bölümlerde ordunun tankına el koyarak rakip çetelerin mekanını basmaya gideceksiniz. Bunun için herbir şehir ve görev için çetenizin sahip olduğu kombinasyonu özelleştirme hakkınız var, tek yapmanız gereken bölümde nasıl bir strateji yürüteceğinizi belirlemek. 

Payback 2 - The Battle Sandbox ekran görüntüleri Payback 2 - The Battle Sandbox ekran görüntüleri Payback 2 - The Battle Sandbox ekran görüntüleri Payback 2 - The Battle Sandbox ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.101.2

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

GeliştiriciApex Designs Entertainment Ltd

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1067

Eklenme tarihi5 ay önce

Dosya boyutu 85.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7831

Payback 2 - The Battle Sandbox Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder