Zombie Fire 3D: Offline Game ikon

Zombie Fire 3D: Offline Game APK

v1.26.1

Zombie Fire 3D: Offline Game Açıklama

Zombie Fire 3D APK ile zombilere karşı hayatta kalma savaşına katılacaksınız.


Nişancı oyunu olarak tasarlanan Zombie Fire 3D, zombilerin istilasına uğrayan dünyanın hikayesini konu alan başarılı bir Android aksiyon oyunu. Dünyayı tehdit eden zombilere karşı savaşacak kahramanlara ihtiyaç var. Siz de bir kahraman olarak savaş alanına katılın ve FPS modunda zombileri yok etmeye başlayın. Unutmayın, savaş alanı sadece kahramanlar için, silahınızı seçin, ekipmanlarınızı toplayın ve zombilere karşı hayatta kalma savaşındaki yerinizi alın.


Zombilere karşı savaşırken odak noktanız geliştireceğiniz strateji olmalı. Akın akın gelen zombilere karşı koymak için strateji geliştirmeniz şart. Şehirleri bölge bölge tasarlayarak özel ekipmanlarınızla savaşın. Aksi halde zombi sürüsünü yenmeniz sizin için zor olacaktır. Gerçekçi grafikleri ile öne çıkan bu oyunda aksiyon dolu sahneler sizi adeta oyuna bağlayacak. Tamamen ücretsiz olan ve VNG Games ekibi tarafından geliştirilen bu zombi savaşı oyununu oynamak için Zombie Fire 3D APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Zombie Fire 3D: Offline Game ekran görüntüleri Zombie Fire 3D: Offline Game ekran görüntüleri Zombie Fire 3D: Offline Game ekran görüntüleri Zombie Fire 3D: Offline Game ekran görüntüleri Zombie Fire 3D: Offline Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.26.1

GeliştiriciVNG GAME STUDIOS

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi22 gün önce

Eklenme tarihi30.03.2024 - 16:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme1

Dosya boyutu 199 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11624

GÜVENLİKİndireceğiniz Zombie Fire 3D: Offline Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.cover.zombie.fire.shooter

APK imzası: 67413da80be4dc75fba4809804c42c659bbeb219

Zombie Fire 3D: Offline Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Zombie Fire 3D: Offline Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder