Reckless Getaway 2 ikon

Reckless Getaway 2 APK

v2.2.6

Reckless Getaway 2 polisten kaçan suçluyu kontrol ettiğiniz eğlenceli bir oyun.


Oyunda azılı bir suçlu olan karakterinizi polislerden kurtarmak için açık bir şehir haritasında çeşitli görevleri tamamlıyorsunuz. Genelde araba sürerek polisten kaçıyorsunuz ama, şehrin dar sokakları nedeniyle sürekli kaza yapacağınız için bazı durumlarda koşarak da kaçmanız gerekecek. Yeni bir araba almak için hırsızlık yapmak biraz zor, bunun yerine kendi garajınıza gitmeniz ve yedekeki arabaları sürmeniz gerekiyor.


Reckless Getaway 2'nin grafik yapısı oyunun eğlencesini oldukça etkileyecek kaliteyle geliştirilmiş. Lego ve çizgi film renklerini andıran çevre tasarımları sizi adeta oyuna bağlıyor. Ücretsiz sunulan Reckless Getaway 2 APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Reckless Getaway 2 ekran görüntüleri Reckless Getaway 2 ekran görüntüleri Reckless Getaway 2 ekran görüntüleri Reckless Getaway 2 ekran görüntüleri Reckless Getaway 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Reckless Getaway 2 APK son sürümü ile müzik oynatma sırasında yaşanan sorun düzeltilmiş, araba sürüş simülasyonu dengelenmiş.

Yorumlar

Reckless Getaway 2 için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 yıl önce Reckless Racing 2 v1.0.3 için
Dosyalar acilmiyo sorunu cozun biran once
kralyura8 yıl önce Reckless Racing 2 v1.0.3 için
Onur bey oyunu RAR`ın içine atmış sınız orasi onemli degil ben actim ama acamayan olabilir zaten oyun dosyaları yüklenmior...
staplis9 yıl önce Reckless Racing 2 v1.0.3 için
güzel