Metal Squad: Shooting Game ikon

Metal Squad: Shooting Game APK

v1.7.7

Aksiyon dolu atış oyunu Metal Squad ile zorlu düşmanlar sizi bekliyor.

 

Atari oyunu Metal Slug'la benzeri bir yapıya sahip olan Metal Squad'da savaşacağınız karakteri seçtikten sonra düşmanlarınızı yok etmek için mücadeleye başlıyorsunuz. Düz bir platform şeklinde ilerleyen oyunda hafif ve ağır birçok silah türü bulunuyor. Başlangıçta sadece basit bir taramalı tüfeğiniz oluyor ama bölümleri tamamladıkça yeni silahlar alabiliyorsunuz.

 

Oyun içerisinde 5 farklı savaş platformu ve 30'dan fazla seviye bulunuyor. Her bölüm sonunda büyük ve özel güçlere sahip patronlara karşı savaşıyorsunuz. Patronları yenmek için mühimmat stoğu önemli, bu yüzden savaşırken gereksiz yere mermi yakmaktan kaçınmanız gerekiyor. Ayrıca platform boyunca karşınıza çıkan sandıklardaki özel güçlendiricileri de toplamanız yararınıza, zorlandığınız anlarda işinizi kolaylaştıracaklar.

 

Metal Squad'ın karakter kontrol savaş oyunlarıyla büyük benzerlik gösteriyor. Ekranın sağ ve soluna yerleştirilen düğmeler sayesinde karakteriniz üzerinde tam kontrol sağlıyorsunuz. Oyunda kullanılan grafik kalitesi yeterli düzeyde, her bölümde farklı düşman ve çevre tasarımlarıyla oynamak oyunu sıkıcı olmaktan kurtarıyor.

 

Android platformunda ücretsiz sunulan Metal Squad APK dosyasını indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Metal Squad: Shooting Game ekran görüntüleri Metal Squad: Shooting Game ekran görüntüleri Metal Squad: Shooting Game ekran görüntüleri Metal Squad: Shooting Game ekran görüntüleri Metal Squad: Shooting Game ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Kampanya Modu'nda bazı seviyelerin zorluk dereceleri değiştirilmiş,

Hatalar düzeltilerek performans geliştirmeleri yapılmış.

Yorumlar

Metal Squad: Shooting Game için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Metal Squad: Shooting Game v1.5.1 için
azerbaycan