Metal Squad: Shooting Game ikon

Metal Squad: Shooting Game

v1.5.1

Aksiyon dolu atış oyunu Metal Squad ile zorlu düşmanlar sizi bekliyor.

 

Atari oyunu Metal Slug'la benzeri bir yapıya sahip olan Metal Squad'da savaşacağınız karakteri seçtikten sonra düşmanlarınızı yok etmek için mücadeleye başlıyorsunuz. Düz bir platform şeklinde ilerleyen oyunda hafif ve ağır birçok silah türü bulunuyor. Başlangıçta sadece basit bir taramalı tüfeğiniz oluyor ama bölümleri tamamladıkça yeni silahlar alabiliyorsunuz.

 

Oyun içerisinde 5 farklı savaş platformu ve 30'dan fazla seviye bulunuyor. Her bölüm sonunda büyük ve özel güçlere sahip patronlara karşı savaşıyorsunuz. Patronları yenmek için mühimmat stoğu önemli, bu yüzden savaşırken gereksiz yere mermi yakmaktan kaçınmanız gerekiyor. Ayrıca platform boyunca karşınıza çıkan sandıklardaki özel güçlendiricileri de toplamanız yararınıza, zorlandığınız anlarda işinizi kolaylaştıracaklar.

 

Metal Squad'ın karakter kontrol savaş oyunlarıyla büyük benzerlik gösteriyor. Ekranın sağ ve soluna yerleştirilen düğmeler sayesinde karakteriniz üzerinde tam kontrol sağlıyorsunuz. Oyunda kullanılan grafik kalitesi yeterli düzeyde, her bölümde farklı düşman ve çevre tasarımlarıyla oynamak oyunu sıkıcı olmaktan kurtarıyor.

 

Android platformunda ücretsiz sunulan Metal Squad APK dosyasını indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Metal Squad: Shooting Game ekran görüntüleri Metal Squad: Shooting Game ekran görüntüleri Metal Squad: Shooting Game ekran görüntüleri Metal Squad: Shooting Game ekran görüntüleri Metal Squad: Shooting Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.1

GeliştiriciOneSoft Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi02.03.2018 - 15:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme80

Dosya boyutu 69.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8340

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi3 ay önce Metal Squad: Shooting Game v1.5.1 için
azerbaycan