Shades: Shadow Fight Roguelike ikon

Shades: Shadow Fight Roguelike APK

v1.0.2

Shades: Shadow Fight Roguelike Açıklama

Gölge savaşçıların rol aldığı Shades: Shadow Fight Roguelike oyununda aksiyon dolu dövüşlere katılın.


Hikaye odaklı geliştirilen oyun serisi Shadow Fight bu sefer oyun severlerin karşısına Roguelike tarzıyla çıkıyor. Shades: Shadow Fight Roguelike ismiyle yayınlanan bu yeni oyun farklı bir hikayeyi oyunculara sunuyor. Hikayeye göre Dünya kötülüklerden kurtulmuş, barış ve uyum çağı başlamıştır. Ancak geçmişten kurtulmak hiçbir zaman kolay olmaz. Verilen kararların sonuçlarıyla bu oyunda karşılaşacaksınız. Barış çağında ortaya çıkmaya başlayan gölge yarıklar sizi farklı diyarlara götürecek ve bu diyarlarda karşınıza çıkan gölge savaşçılarla dövüşeceksiniz.


RPG tabanlı geliştirilen bu oyunda efsanevi dövüşler sizi bekliyor. Yeni bölümlerin ve bölgelerin eklendiği yeni oyunda gölge enerjisini karakterinize çekerek güçlü yetenekleri ortaya çıkaracaksınız. Farklı diyardaki yarıklar hücum gibi saldırırken siz de boş durmayın. Dövüş stilinizi sergileyerek düşmanları tek tek yok etmeye çalışın. Her şey parmaklarınızın ucunda, oynaması gayet kolay ve eğlenceli bu Android dövüş oyunu sizi adeta içine çekecek. Kaliteli grafikleri ve akıcı kurgusu ile dikkat çeken Shades: Shadow Fight Roguelike tamamen ücretsiz. Shades: Shadow Fight Roguelike APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Shades: Shadow Fight Roguelike ekran görüntüleri Shades: Shadow Fight Roguelike ekran görüntüleri Shades: Shadow Fight Roguelike ekran görüntüleri Shades: Shadow Fight Roguelike ekran görüntüleri Shades: Shadow Fight Roguelike ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.2

GeliştiriciNEKKI

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi06.12.2023 - 20:09

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme74

Dosya boyutu 148 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11565

GÜVENLİKİndireceğiniz Shades: Shadow Fight Roguelike APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.nekki.shadowfight.shades

APK imzası: 3afd929eeeb03929b278f30a27e48567795867de

Shades: Shadow Fight Roguelike nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Shades: Shadow Fight Roguelike APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder