Bloklu Arabalar (Blocky Cars) - Tank oyunları ikon

Bloklu Arabalar (Blocky Cars) - Tank oyunları APK

v8.3.10

Bloklu Arabalar (Blocky Cars) - Tank oyunları Açıklama

Bloklu Arabalar (Blocky Cars), arabalarla gerçek zamanlı savaşlara katılacağınız aksiyon dolu bir Android oyunu.


Sıradışı oyun kurgusu ile öne çıkan Blocky Cars'ta her oyuncu kendine özel bir savaş arabası inşa ediyor ve gerçek zamanlı savaşlarda rakiplerini yok etmek için mücadele veriyor. Farklı savaş modlarına sahip olan oyunda nişancı ve araba inşa yetenekleri kritik öneme sahip. İnşa edeceğiniz her araba otomatik tüfek, top ve hatta tanksavar bile kuşanacak kadar dayanıklı olmak zorunda. Oyunun ilk başlarında arabanız bu kadar güçlü olmuyor ancak, savaşlardan kazanacağınız ödül puanları ile yeni parçaların kilidini açarak arabanızı sürekli güçlendirmeniz şart.


Blocky Cars arayüzü oyuncuların çok sevdiği 8-bit piksel grafiklerle geliştirilmiş. Bu da oyunun tutulma sebeplerinden biri. Geniş oyun modları ve akıcı kurgusu ile sıkılmadan oynayacak bir Android oyunu arıyorsanız, Bloklu Arabalar (Blocky Cars) sizin için iyi bir alternatif olabilir. Bloklu Arabalar (Blocky Cars) APK dosyasını ücretsiz Cepde üzerinden indirin ve arabaların nefes kesen savaşına katılın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Blocky Cars APK son sürüm güncellemesinde oyun tasarımında değişiklikler yapılmış, hatalar düzeltilmiş ve performans optimizasyonu yapılmış.

Bloklu Arabalar (Blocky Cars) - Tank oyunları ekran görüntüleri Bloklu Arabalar (Blocky Cars) - Tank oyunları ekran görüntüleri Bloklu Arabalar (Blocky Cars) - Tank oyunları ekran görüntüleri Bloklu Arabalar (Blocky Cars) - Tank oyunları ekran görüntüleri Bloklu Arabalar (Blocky Cars) - Tank oyunları ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv8.3.10

GeliştiriciFull HP Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi03.12.2019 - 20:46

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme134

Dosya boyutu 113 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10008

GÜVENLİKİndireceğiniz Bloklu Arabalar (Blocky Cars) - Tank oyunları APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.blockycars.online

APK imzası: d907fa74db54bedb4ed4bfbf79bb3f63323e86fd

Bloklu Arabalar (Blocky Cars) - Tank oyunları eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Bloklu Arabalar (Blocky Cars) - Tank oyunları versiyonları:
  • 1. Bloklu Arabalar (Blocky Cars) - Tank oyunları v7.3.3

Bloklu Arabalar (Blocky Cars) - Tank oyunları nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bloklu Arabalar (Blocky Cars) - Tank oyunları APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder