Bloklu Arabalar (Blocky Cars) - Tank oyunları ikon

Bloklu Arabalar (Blocky Cars) - Tank oyunları APK

v7.3.3

Bloklu Arabalar (Blocky Cars), arabalarla gerçek zamanlı savaşlara katılacağınız aksiyon dolu bir Android oyunu.


Sıradışı oyun kurgusu ile öne çıkan Blocky Cars'ta her oyuncu kendine özel bir savaş arabası inşa ediyor ve gerçek zamanlı savaşlarda rakiplerini yok etmek için mücadele veriyor. Farklı savaş modlarına sahip olan oyunda nişancı ve araba inşa yetenekleri kritik öneme sahip. İnşa edeceğiniz her araba otomatik tüfek, top ve hatta tanksavar bile kuşanacak kadar dayanıklı olmak zorunda. Oyunun ilk başlarında arabanız bu kadar güçlü olmuyor ancak, savaşlardan kazanacağınız ödül puanları ile yeni parçaların kilidini açarak arabanızı sürekli güçlendirmeniz şart.


Blocky Cars arayüzü oyuncuların çok sevdiği 8-bit piksel grafiklerle geliştirilmiş. Bu da oyunun tutulma sebeplerinden biri. Geniş oyun modları ve akıcı kurgusu ile sıkılmadan oynayacak bir Android oyunu arıyorsanız, Bloklu Arabalar (Blocky Cars) sizin için iyi bir alternatif olabilir. Bloklu Arabalar (Blocky Cars) APK dosyasını ücretsiz Cepde üzerinden indirin ve arabaların nefes kesen savaşına katılın. İyi oyunlar.

Bloklu Arabalar (Blocky Cars) - Tank oyunları ekran görüntüleri Bloklu Arabalar (Blocky Cars) - Tank oyunları ekran görüntüleri Bloklu Arabalar (Blocky Cars) - Tank oyunları ekran görüntüleri Bloklu Arabalar (Blocky Cars) - Tank oyunları ekran görüntüleri Bloklu Arabalar (Blocky Cars) - Tank oyunları ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder