Shadow Stickman: Adalet İçin Savaş ikon

Shadow Stickman: Adalet İçin Savaş APK

v1.7

Shadow Stickman: Adalet İçin Savaş oyunu ile aksiyon dolu hikayeye katılın. Stickman serisi Android oyun severler arasında oldukça popüler.


Shadow Stickman oyunu da sürükleyici oyun hikayesiyle kısa sürede popüler olmayı başarmış durumda. Oyun hikayesi kötülük ve canavarlara karşı mücadele üzerine kurulmuş. Efsane dövüşçü karakteri olarak oyunda yer alıyor, köyünüzü kurtarmak için aksiyon dolu savaşlara katılıyorsunuz. Görevleri tamamlamanız ve düşmanı yok etmeniz için kullanabileceğiniz birçok beceri türü var. Bunları yükseltip geliştirerek savaşta daha etkili mücadele etmeye çalışmanız şart. Düşmanın ardı arkası kesilmiyor, ancak sizin de kullanabileceğiniz güçlü yetenekleriniz var.


Shadow Stickman: Adalet İçin Savaş'ta yüzlerca harita ve bölüm bulunuyor. Bu geniş oyun içeriği sayesinde hikaye sizi heyecan dolu savaşlara sürüklüyor. Stickman serisi oyunları seviyorsanız, kendine özgü hikayesi, karakterleri ve kötü canavarları ile öne çıkan bu oyunu oynamak için Shadow Stickman APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Shadow Stickman: Adalet İçin Savaş ekran görüntüleri Shadow Stickman: Adalet İçin Savaş ekran görüntüleri Shadow Stickman: Adalet İçin Savaş ekran görüntüleri Shadow Stickman: Adalet İçin Savaş ekran görüntüleri Shadow Stickman: Adalet İçin Savaş ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder