Shadow Fight 3 ikon

Shadow Fight 3 APK

v1.21.0

Shadow Fight 3, Android'in klasikleşmiş gölge savaşı oyunlarından olan Shadow Fight 2 oyununun devamı niteliğinde geliştirilmiş yeni seri oyunudur.


Oyunun 3. serisinde önceki seriden farklı yeni bir hikaye oyuncuları karşılıyor. Bu yeni hikayede Gölge Kapılarından yıllar önce gelmiş olan anlaşılmaz gücü ortaya çıkarmak için mücadele ediyorsunuz. Oyun içerisinde 3 farklı dövüş türü bulunmakta, bu türlerden birini seçerek sürükleyici hikayede savaşmaya başlayacak ve kendi dövüş stilinizi oluşturacak, çok çeşitlli ekipman ve zırhlar ile ölümcül bir savaşçı kazanmış olacaksınız.


Shadow Fight 3 ile karşılaştığımız en iyi özellik, oyunun fizik yapısının daha gerçekçi ve grafiklerin daha kaliteli olması. Gölge Savaşları serisini seven kullanıcılar için bu iki yenilik çok daha iyi bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Shadow Fight 3 APK dosyasını hızlı ve ücretsiz indir hemen oynamaya başla. İyi eğlenceler.

Shadow Fight 3 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Shadow Fight 3 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Shadow Fight 3 ekran görüntüleri Shadow Fight 3 ekran görüntüleri Shadow Fight 3 ekran görüntüleri Shadow Fight 3 ekran görüntüleri Shadow Fight 3 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Shadow Fight 3 APK güncellenen son sürümüyle birlikte;

Oyuncuların ekipmanlarını özelleştirmesine yönelik özellik eklenmiş,

İlahi Yargıç, Savaş Çığırtkanı ve Yıldız Takipçisi isimli 3 yeni kostüm eklenmiş,

Yeni takviye türleri eklenmiş,

Oyundaki hatalar düzeltilmiş ve performans optimizasyonu yapılmış.

Yorumlar

Shadow Fight 3 için toplam 13 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 ay önce Shadow Fight 3 v1.20.0 için
Mükemmel
Ziyaretçi1 yıl önce Shadow Fight 3 v1.18.2 için
obb uygulamadaykenmi yükleniyor ?
Ziyaretçi2 yıl önce Shadow Fight 3 v1.9.0 için
Oyun mükkemmel
Ziyaretçi2 yıl önce Shadow Fight 3 v1.9.0 için
Sd datayı nasıl indiricem
Kullanıcı resmi
hsnDnz2 yıl önce Shadow Fight 3 v1.9.0 için
APK dosyasını kurduktan sonra otomatik iniyor SD'ler.
Ziyaretçi2 yıl önce Shadow Fight 3 v1.9.0 için
hileli mi