Battle Bay ikon

Battle Bay APK

v4.9.8

Battle Bay Açıklama

MOBA tabanlı Battle Bay oyunuyla açık denizlerde savaşlar sizleri bekliyor. Rovio'nun başarılı oyunu Battle Bay APK tamamen ücretsiz.


Savaş geminizi seçerek başladığınız oyun gerçek zamanlı savaşlar üzerinden ilerliyor. Gemilerin oyunda çok fazla öneme sahip, çünkü birçok gemi türü var ve hepsinin kendine ait özellikleri sizi savaş alanında ayakta tutmaya yarıyor. Oyundaki gemiler Shooter, Speeder, Enforcer, Defender ve Fixer olarak isimlendirilmiş, size uygun olan gemiyi seçtikten sonra uygun silahları da kuşanıyor ve savaşmaya hazır hale geliyorsunuz.


Battle Bay grafikleri açısından Angry Birds serisini çok andıran bir yapıya sahip, zaten mantık çoğunlukla aynı: ateş et ve rakibi düşür. Battle Bay de bu kurgu üzerine kurulmuş ama bize göre çok daha eğlenceli bir oyun olmuş. Her savaşta birçok macera, aksiyon ve tamamlama görevleri var. Bunlardan kazanacağınız ödül puanları ve şekerler ile geminizin ve silahlarınızın ihtiyacı olan geliştirmeleri yapmanız mümkün.


Rovio'nun tecrübesi ve kalitesiyle geliştirilen Battle Bay ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. Android MOBA oyunları arasında özgün yapısı ile dikkat çeken oyunu oynamak için Battle Bay APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Oyun XAPK dosyasına sahip olduğu için hemen alt taraftaki 'nasıl kurulur' başlıklı kutuyu okumanızı öneririz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Battle Bay APK son sürüm güncellemesinde Android 12 desteği eklenmiş, teknik optimizasyonlar yapılmış ve Casual mod güncellenmiş.

Battle Bay ekran görüntüleri Battle Bay ekran görüntüleri Battle Bay ekran görüntüleri Battle Bay ekran görüntüleri Battle Bay ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.9.8

GeliştiriciRovio Entertainment Corporation

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi09.11.2018 - 15:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme90

Dosya boyutu 366 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9143

GÜVENLİKİndireceğiniz Battle Bay APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.rovio.battlebay

APK imzası: 66da9177253113474f6b3043b89e0667902cf115

Battle Bay eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Battle Bay versiyonları:
  • 1. Battle Bay v4.0.21221

Battle Bay nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Battle Bay APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder