Saldırı Silah Atış 3D ikon

Saldırı Silah Atış 3D

v1.1.6

Gun Strike Shoot 3D, 3D FPS oyunudur. Oyunda, gerçekten kışkırtıcı sıcak çatışmaları deneyimleyen cesur bir asker olacaksınız.


Desert Eagle'dan AK47 ve keskin nişancı tüfeğine kadar, çok çeşitli hafif ve ağır silahları ve hatta güçlü el bombalarını kullanacaksınız. Oyunda hem sıcak çöl savaşını hem de buz gibi soğuk şehir savaşını seçebilirsiniz. Bu kadar çok çeşitli arazinin, araştırma tutkunuzu ateşleyeceğinden eminim. Hızla silahlarınızı toplayıp ateş hattının en ön saflarına geçin!


Oyunun Özellikleri:


  • İstediğiniz zorluk derecesini seçmek üzere haydut NPC'lerin sayısı ile zekâsını ve silah seçimi ile yedek silahların çeşitliliğini belirleyebilirsiniz. Keskin nişancı tüfeği başta olmak üzere çok çeşitli ateşli silahlar sayesinde oyun son derece hareketlidir (oyundaki silahlar arasında M249, M4A1, AK47, M3, MP5, MAC10, AUG, SG552, P90, Desert Eagle ve el bombaları bulunmaktadır.). 
  • Oyundaki silahlarla ateş edilmesi son derece kolaydır. Düşmanın vurulması çok sayıda yiyecek ve içeceğin yanı sıra büyük miktarda para ve parasal ödül de sağlar. Usta oyuncuların düşmanları temizlemesi zor olmayacaktır. 
  • İyi bir nişancılık oyunu olarak elbette oyunda seçebileceğiniz çöl, şehir, kar vb. çeşitli klasik savaş haritaları mevcuttur: Farklı nişancılık zevkleri yaşayacaksınız. 
  • Oyunun verdiği genel his, diğer nişancılık oyunlarıyla büyük benzerlik gösterir. Ancak, diğer oyunlar aynı birlikte oynama hissini vermez. Basit savaşma tarzı sayesinde acemi oyuncular hemen oynamaya başlayabilir!

Oyun, gerçekçi sahnelere, esnek savaş moduna, genel olarak dünyanın en iyi, en hızlı ve en yoğun savaş sahnelerine ve basit ve kolay bir şekilde kullanılabilen arayüz kontrollerine sahiptir. Bu özellikler, FPS oyunlarında sık bulunmayan bir eğlence sağlar.

Saldırı Silah Atış 3D ekran görüntüleri Saldırı Silah Atış 3D ekran görüntüleri Saldırı Silah Atış 3D ekran görüntüleri Saldırı Silah Atış 3D ekran görüntüleri Saldırı Silah Atış 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.6

GeliştiriciD3.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 ay önce

Eklenme tarihi15.08.2019 - 06:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme166

Dosya boyutu 20.9 MB

Paylaşan AKSOY BİLİŞİM

CepdeID 9813

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder