ZOMBIE HUNTER: Zombi Oyunları ikon

ZOMBIE HUNTER: Zombi Oyunları APK

v1.13.5

ZOMBIE HUNTER oyununda sürükleyici bir hayatta kalma hikayesi sizi bekliyor.


Dünyayı saran virüs salgını ile başlayan ZOMBIE HUNTER: Zombi Oyunları'nda zombilere karşı hayatta kalmak için büyük bir savaş veriyorsunuz. Zombilerin öldürdüğü insanlar arasından geçerek başlayacağınız hikayede hayatta kalmak için iyi bir savaş çıkarmak zorundasınız. Tabii ki ilk önce diğer survivor oyunlarda olduğu gibi yaşayacağınız bir bölge inşa etmek, savunma alanları geliştirerek kendinizi koruma altına almalısınız.


Oyundaki savaşlar internete bağlı olmadan, yani çevrimdışı yapılıyor. Bu sayede oyunu istediğiniz yer ve zamanda oynamak mümkün. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta savaş sırasında zombilerin saldırılarına karşı doğru zamanda hareket etmek. Zombilerin bölgenize sızması durumunda sizi daha zorlu bir savaşın beklediğini unutmamanız gerek.


VNG Game ekibinin geliştirdiği ZOMBIE HUNTER: Zombi Oyunları tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Yüksek kaliteli grafikleri ve akıcı oyun hikayesiyle severek oynayacağınız bu oyunu ZOMBIE HUNTER APK dosyasını indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

ZOMBIE HUNTER: Zombi Oyunları ekran görüntüleri ZOMBIE HUNTER: Zombi Oyunları ekran görüntüleri ZOMBIE HUNTER: Zombi Oyunları ekran görüntüleri ZOMBIE HUNTER: Zombi Oyunları ekran görüntüleri ZOMBIE HUNTER: Zombi Oyunları ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder