Walk Master ikon

Walk Master APK

v1.30

Walk Master arcade ve simülasyon türünü bir araya getiren eğlenceli bir Android oyunu.


Oyun arcade tabanlı geliştirilse de aslında bir yürüyüş simülasyonu. Orman ve tarla gibi arazilerde sevimli hayvanların tahta çubuklar üzerinde yürümesini sağlıyorsunuz. Yürüyüş yolu üzerinde birçok engel ve avcı tuzaklar var. Bunlara takılmadan çubuklarla yürümeniz ve parkurun sonuna gitmeniz gerek.


Walk Master eğlenceli oyun kurgusu ve tek elle bile oynanabilen yapısı sayesinde gayet keyifli bir deneyim sunuyor. İçerisinde yüzlerce bölüm mevcut. İlk başlarda yürüme biraz kolay geliyor ama ilerleyen bölümlerde gittikçe zorlaşıyor. Ayrıca yürütmeye çalıştığınız 29 farklı hayvan karakteri var. Bölümlerden kazanacağınız ödül puanları ile kilitlerini açabilir ve karakterinizi değiştirebilirsiniz.


Üç boyutlu arcade tarzı grafiklerle geliştirilen oyun, boş zamanları değerlendirmeye birebir. Oynaması basit ve eğlenceli oyunları seviyorsanız Walk Master APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Walk Master ekran görüntüleri Walk Master ekran görüntüleri Walk Master ekran görüntüleri Walk Master ekran görüntüleri Walk Master ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder