Left to Survive: apocalypse ikon

Left to Survive: apocalypse APK

v5.4.0

Left to Survive: apocalypse Açıklama

PvP tabanlı Left to Survive, şehri istila eden zombilere karşı hayatta kalmak için aksiyon dolu mücadeleye çıkacağınız başarılı bir oyun.


Gerçek oyunculardan oluşan bir PvP arenası içeren oyunda hem zombilere hem de diğer oyunculara karşı mücadele ediyor; karşınıza çıkan herkesi yok etmeye çalışıyorsunuz. Mücadeleye başlamadan önce düşman oyuncuların ve zombilerin saldırısına karşı kendi kampınızı inşa etmeniz ve güvenli bölgenizi oluşturmanız gerekiyor. Oluşturacağınız bu bölge mücadelenizin merkez üssü olacağı için, güvenliğini de yüksek düzeyde tutmanız şart.


Oyunda tüfek, el bombaları, otomatik silah, sniper ve yüksek tahrip gücüne sahip roketler başta olmak üzere oldukça geniş bir cephanelik sunuluyor. Zombi avında göstereceğiniz başarıya göre kazanacağınız altın puanlarını silahınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. Ayrıca savaş alanındaki sandıklardan da sürpriz silahlar çıktığını söyleyelim.


Left to Survive: PvP Zombie Shooter'de kullanılan grafik kalitesi gayet yüksek ve oyunun sezgisel kontrolleri sayesinde karakterinizi kolayca yönetebiliyorsunuz. Zombilere ve düşman oyunculara karşı hayatta kalma mücadelesine başlamak için Left to Survive APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Left to Survive APK son sürüm güncellemesinde cadılar bayramına özel yeni içerikler ve etkinlikler eklenmiş

Left to Survive: apocalypse ekran görüntüleri Left to Survive: apocalypse ekran görüntüleri Left to Survive: apocalypse ekran görüntüleri Left to Survive: apocalypse ekran görüntüleri Left to Survive: apocalypse ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.4.0

GeliştiriciUPWAKE.ME

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi02.10.2018 - 14:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme330

Dosya boyutu 1.14 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9055

GÜVENLİKİndireceğiniz Left to Survive: apocalypse APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.glu.zbs

APK imzası: 5f206863fdfd884ee45873b7688828880d221301

Left to Survive: apocalypse eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Left to Survive: apocalypse versiyonları:
  • 1. Left to Survive: PvP Zombie Shooter v1.1.0
  • 2. Left to Survive: PvP Zombie Shooter v0.6.1

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Left to Survive: apocalypse oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Left to Survive: apocalypse nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Left to Survive: apocalypse APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

5 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder