Left to Survive: PvP Zombie Shooter ikon

Left to Survive: PvP Zombie Shooter APK

v4.1.0

PvP tabanlı Left to Survive, şehri istila eden zombilere karşı hayatta kalmak için aksiyon dolu mücadeleye çıkacağınız başarılı bir oyun.


Gerçek oyunculardan oluşan bir PvP arenası içeren oyunda hem zombilere hem de diğer oyunculara karşı mücadele ediyor; karşınıza çıkan herkesi yok etmeye çalışıyorsunuz. Mücadeleye başlamadan önce düşman oyuncuların ve zombilerin saldırısına karşı kendi kampınızı inşa etmeniz ve güvenli bölgenizi oluşturmanız gerekiyor. Oluşturacağınız bu bölge mücadelenizin merkez üssü olacağı için, güvenliğini de yüksek düzeyde tutmanız şart.


Oyunda tüfek, el bombaları, otomatik silah, sniper ve yüksek tahrip gücüne sahip roketler başta olmak üzere oldukça geniş bir cephanelik sunuluyor. Zombi avında göstereceğiniz başarıya göre kazanacağınız altın puanlarını silahınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. Ayrıca savaş alanındaki sandıklardan da sürpriz silahlar çıktığını söyleyelim.


Left to Survive: PvP Zombie Shooter'de kullanılan grafik kalitesi gayet yüksek ve oyunun sezgisel kontrolleri sayesinde karakterinizi kolayca yönetebiliyorsunuz. Zombilere ve düşman oyunculara karşı hayatta kalma mücadelesine başlamak için Left to Survive APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Left to Survive: PvP Zombie Shooter oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Left to Survive: PvP Zombie Shooter nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Left to Survive: PvP Zombie Shooter APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Left to Survive: PvP Zombie Shooter ekran görüntüleri Left to Survive: PvP Zombie Shooter ekran görüntüleri Left to Survive: PvP Zombie Shooter ekran görüntüleri Left to Survive: PvP Zombie Shooter ekran görüntüleri Left to Survive: PvP Zombie Shooter ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Left to Survive APK son sürüm güncellemesi ile;

Serpentaryum sezonu eklenmiş,

İkiz silah özelliği eklenmiş,

Tüm silah modelleri için yeni parçalar eklenmiş,

Klan simgeleri yenilenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder