Left to Survive: PvP Zombie Shooter ikon

Left to Survive: PvP Zombie Shooter

v1.1.0

PvP tabanlı Left to Survive, şehri istila eden zombilere karşı hayatta kalmak için aksiyon dolu mücadeleye çıkacağınız başarılı bir oyun.

 

Gerçek oyunculardan oluşan bir PvP arenası içeren oyunda hem zombilere hem de diğer oyunculara karşı mücadele ediyor; karşınıza çıkan herkesi yok etmeye çalışıyorsunuz. Mücadeleye başlamadan önce düşman oyuncuların ve zombilerin saldırısına karşı kendi kampınızı inşa etmeniz ve güvenli bölgenizi oluşturmanız gerekiyor. Oluşturacağınız bu bölge mücadelenizin merkez üssü olacağı için, güvenliğini de yüksek düzeyde tutmanız şart.

 

Oyunda tüfek, el bombaları, otomatik silah, sniper ve yüksek tahrip gücüne sahip roketler başta olmak üzere oldukça geniş bir cephanelik sunuluyor. Zombi avında göstereceğiniz başarıya göre kazanacağınız altın puanlarını silahınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. Ayrıca savaş alanındaki sandıklardan da sürpriz silahlar çıktığını söyleyelim.

 

Left to Survive: PvP Zombie Shooter'de kullanılan grafik kalitesi gayet yüksek ve oyunun sezgisel kontrolleri sayesinde karakterinizi kolayca yönetebiliyorsunuz. Zombilere ve düşman oyunculara karşı hayatta kalma mücadelesine başlamak için Left to Survive APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Left to Survive: PvP Zombie Shooter nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Left to Survive: PvP Zombie Shooter APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Left to Survive: PvP Zombie Shooter ekran görüntüleri Left to Survive: PvP Zombie Shooter ekran görüntüleri Left to Survive: PvP Zombie Shooter ekran görüntüleri Left to Survive: PvP Zombie Shooter ekran görüntüleri Left to Survive: PvP Zombie Shooter ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.0

GeliştiriciMy.com B.V.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi02.10.2018 - 14:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme290

Dosya boyutu 578 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9055

Güvenlik seçicileri
Left to Survive: PvP Zombie Shooter eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Left to Survive: PvP Zombie Shooter versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder